Pridať inzerát

Špecialista zákazníckého servisu s maďarčinou v Ostrave

Démos trade s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ostrava, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení bude Vašou náplňou práce:
• Prijímanie a spracovanie objednávok od zákazníkov (telefon, email, web)
• Telefonická komunikácia so zákazníkmi
• Práca s informačným systémom, príprava cenových ponúk
• Prekladanie informácií o sortimente do maďarčiny
• Registrácia nových zákazníkov, vybavovanie reklamácií

Čo ponúkame my Vám?
• Prácu pre stabilnú českú spoločnosť, ktorá je jedničkou na trhu vo svojom obore
• Množstvo benefitov si budete môcť vybrať sami prostredníctvom našej Cafeterie (5000 Kč/rok)
• Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, s ktorým firma obchoduje
• 5 týždňov dovolenky
• Stravenkový paušál
• Po ročnom pôsobení vo firme získate príspevok na dôchodkové alebo životné poistenie
• Dochádzkový bonus (1000 Kč/mesačne)
• Vianočný bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Firemné akcie a teambuildingy

Sme dynamická firma a neustále sa rozrastáme. Do nášho tímu v Ostrave, ktorý sa stará o našich zákazníkov z Maďarska hľadáme novú posilu. Pokiaľ nemáte predchádzajúce skúsenosti s podobnou pozíciou, nevadí. Dôležité je, že máte chuť učiť sa a hovoríte dobre po maďarsky. Všetky potrebné veci Vás naučíme, ako náš sortiment, tak aj prácu so systémom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme posilu, ktorá:
• má výbornú znalosť maďarčiny slovom aj písmom
• dohovorí sa s nami česky alebo slovensky
• má veľmi dobré komunikační schopnosti
• je orientovaná na zákazníka
• má technické myslenie, záujem a ochotu sa naučiť náš sortiment
• ovláda bežnú užívateľskú práci na PC

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri Rajčianke 8913/25
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Strháková
E-mail: poslať životopis