Magyar nyelvű munkatársat keresünk_Pracovníci s maďarštinou (Telefonní operátor)

Démos trade, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bydlíte na Slovensku, mluvíte maďarsky, hledáte zajímavou práci a chcete se přestěhovat do České republiky? Rádi Vás přivítáme mezi Démosáky!

Jsme dynamická firma a neustále se rozrůstáme. Do naše týmu, který zajišťuje péči o naše zákazníky z Maďarska, hledáme nové posily. Pokud nemáte předchozí zkušenosti s podobnou pozicí, nevadí. Důležité je, pokud chcete takovou práci dělat , máte chuť se učit a mluvíte dobře Maďarsky. Vše potřebné Vás naučíme - jak náš sortiment, tak práci se systémem.

Po zaškolení bude vaší náplní práce:

  • přijímání požadavků od zákazníků (telefon, e-mail, web) a jejich vyřizování
  • telefonická komunikace se zákazníky, obchodními manažery a přepravci
  • seznamování zákazníků s novinkami, akcemi, doprodeji
  • práce s informačním systémem a s ceníky
  • překládání informací o sortimentu do maďarštiny (v interním informačním systému)
  • registrace nových zákazníků
  • vyřizování reklamací

Hledáme posilu, která:

  • má má dobrou (ideálně výbornou) znalost maďarštiny a ochotu pracovat na jejím rozvoji – podmínkou je znalost slovem i písmem a schopnost telefonické komunikace v maďarském jazyce
  • se s námi domluví česky nebo slovensky - jsme připraveni Vaši znalost češtiny podpořit i jazykovým vzděláváním
  • má velmi dobré komunikační schopnosti
  • je přátelská a kolegiální
  • je orientovaná na zákazníka a má vstřícný přístup
  • má technické myšlení, zájem a ochotu se naučit náš sortiment výrobků a dále se v něm vzdělávat
  • je spolehlivá, pracovitá a proaktivní
  • ovládá běžnou uživatelskou práci na PC - i s tím Vám ale rádi pomůžeme

Co nabízíme my Vám?

  • stabilní zázemí ryze české firmy s tradicí, která je jedničkou ve svém oboru a neustále investuje do svého rozvoje
  • otevřenou komunikaci a k tomu skvělý tým, který umí podpořit nejen v začátcích
  • možnost vzdělávání, profesního a osobního rozvoje
  • benefity jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, firemní akce nebo třeba Cafeterie
  • vše, co budete k práci potřebovat a odměnu odpovídající náročnosti a zodpovědnosti pozice

A konkrétní benefity?

  • celou řadu benefitů si bude moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie (5.000,- Kč/rok)
  • týden dovolené navíc (celkem tedy 5 týdnů zasloužené dovolené)
  • za zvýhodněných podmínek vás pojistíme na škody způsobené při výkonu povolání
  • po ročním působení ve firmě získáte příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (300,- Kč/měsíčně)
  • stravenky (v hodnotě 90,- Kč)
  • docházkový bonus (1.000,- Kč/měsíčně)
  • vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti
  • firemní akce a teambuildingy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano