Pridať inzerát

Pracovník zákaznického servisu se slovenštinou, Ostrava

Démos trade s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 22 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po zaškolení bude vaší náplní práce:
• přijímání požadavků od zákazníků ze Slovenska (telefon, e-mail, web) a jejich vyřizování
• příprava, vytváření a zasílání cenových nabídek na základě poptávek zákazníků
• příprava podkladů pro obchodní manažery
• nastavování slev a cen v informačním systému, práce s ceníky – tvorba, údržba, akční ceny, zasílání zákazníkům
• telefonická komunikace se zákazníky, obchodními manažery a přepravci
• aktivní oslovování zákazníků v rámci podpory prodeje
• seznamování zákazníků s novinkami, akcemi, doprodeji
• překládání informací o sortimentu do slovenštiny (v interním informačním systému)
• administrování obchodních transakcí
• registrace nových zákazníků
• vyřizování reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• celou řadu benefitů si bude moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie (5.000,- Kč/rok)
• týden dovolené navíc (celkem tedy 5 týdnů zasloužené dovolené)
• za zvýhodněných podmínek vás pojistíme na škody způsobené při výkonu povolání
• po ročním působení ve firmě získáte příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (300,- Kč/měsíčně)
• stravenky (v hodnotě 90,- Kč)
• docházkový bonus (1.000,- Kč/měsíčně)
• vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti
• firemní akce a teambuildingy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme posilu, která:
• má ukončené středoškolské vzdělání
• má výbornou znalost slovenštiny (slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího) - podmínkou
• má velmi dobré komunikační schopnosti
• je přátelská a kolegiální
• je orientovaná na zákazníka a má vstřícný přístup
• má technické myšlení, zájem a ochotu se naučit náš široký sortiment výrobků a dále se v něm vzdělávat - máme propracovaný systém zaškolení, ale položek v našem sortimentu je velké množství a bude to znamenat hodně učení
• je spolehlivá, pracovitá a proaktivní
• ovládá běžnou uživatelskou práci na PC

Démos trade, a.s. je obchodní společnost s nejsilnější tržní pozicí v České republice a s více než 20 letou historií, která pro své zákazníky nabízí plošné materiály, nábytkové kování a hrany pro výrobu nábytku. Skupina Démos dnes působí ve 4 zemích střední a východní Evropy a plánuje další rozvoj. Obsazovaná pozice je součástí naší realitní divize.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Pri Rajčianke 8913/25
010 01 Žilina