Pridať inzerát

Technik sieťových technológií

DELTECH, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ štvrťročné prémie + podiel na dosiahnutom HV)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výber, testovanie, zavádzanie progresívnych systémových riešení a produktov z oblasti zvereného produktového segmentu
• navrhovanie riešení v oblasti integrovaných systémov a elektroinštalácií a zabezpečovacích systémov
• podieľať sa na príprave a realizácii zákaziek, technická podpora projektového tímu
• koordinovanie prác pri oživovaní, funkčných skúškach a kontrolách na pridelených zákazkách
• upgradovanie HW a SW, update-ovanie, reinštalovanie a rekonfigurovanie SW
• vykonávanie diagnostiky, servisu, údržby a profylaktiky HW a SW
• montáž, inštalácia, sprevádzkovanie novej techniky z oblasti slaboprúdových zariadení, techniky špeciálnej alebo všeobecnej, inštalácia operačných systémov a rôznych SW aplikácií a jej konfigurácie
• servisné zásahy, údržba, profylaktika HW a SW v mieste inštalácie a/alebo v servisnom stredisku
• diagnostika a prípadná oprava vyššie uvedených zariadení

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Motivujúce pracovné prostredie, spolupráca s odborníkmi v oblasti technológií tunelov, diaľnic, telekomunikačných technológií a priemyslu.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie( základná zložka mzdy + štvrťročné prémie + podiel na dosiahnutom HV)
- Vzdelávacie aktivity, školenia, výstavy

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy spolu s motivačným listom môžete zasielať na :
daniela.martosova@deltech.sk, poprípade na deltech@deltech.sk
V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce
Odpoveď zašleme len uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, informatika, robotika, kybernetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosti PC sietí
vyhláška 508/2009 Z. z. - § 21 23 (minimálne § 21)
doklad o bezúhonnosti - odpis z registra trestov

Spoločnosť s viac ako 25. ročnou tradíciou podnikajúca v oblasti komplexnej ochrany majetku, informačných a komunikačných technológií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 1
03101 Liptovský Mikuláš