Pridať inzerát

Aftersales koordinátor

DELTA-TRUCK s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: aj inheď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy / Pracovná náplň (takto budeš tráviť pracovné dni):
• Návšteva servisov, technická podpora.
• Technické zastúpenie značky.
• Udržiavanie vzťahov a koordinácia medzi partnerskými servismi a výrobcami dielov.
• Vzdelávanie a školenie špecifické pre danú značku.
• Príprava a preklad školiacich materiálov.
• Podpora záručných procesov.
• Riešenie technických problémov.
• Koordinácia asistenčných služieb.
• Návšteva servisných partnerov 2 – 3-krát mesačne.
• Osvojenie si technológie vozidiel Ford (až po expertnú úroveň).
• Reportovanie.
• Komunikácia cez Ticket systém a riešenie technických problémov.
• V prvom mesiaci nástupu školenie v Maďarsku cca 2-3 dni v týždni.

Tvoj nadriadený ti pomôže napredovať v práci pravidelnou spätnou väzbou a mesačným hodnotením.
Budeš mať flexibilný pracovný čas.
Väčšinu práce zvládneš sám. Tvoj nadriadený ti bude dôverovať a nebude neustále stáť nad tebou.
Získaš pohodlné služobné vozidlo, nový služobný telefón a notebook, aby si mohol bez problémov vykonávať svoje každodenné úlohy.
Naše tri oblasti podnikania – predaj, prenájom a servis – sa dokonale dopĺňajú, takže sa nemusíš obávať prepúšťania kvôli pandémii COVID.
Pokiaľ ide o tvoju výplatu či správne nahlásenie, nerobíme si žarty. U nás dostaneš všetko čierne na bielom.

Uchádzať sa môžete výhradne s MAĎARSKÝM alebo ANGLICKÝM životopisom, a to aj prostredníctvom našej webovej stránky. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti z automobilového priemyslu.
• Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na technológiu, prípadne skúsenosti ako servisný manažér, resp. ako technická podpora.
• Dobrá komunikačné schopnosti.
• Plynulá angličtina.
• Znalosti náhradných dielov a opráv.
• Znalosť Excelu, Wordu, webových rozhraní, IT systémov riadenia spoločnosti.
• Znalosť/prax v oblasti diagnostických nástrojov.
• Vodičský preukaz skupiny B.
• Dobrý time management.
• Znalosť maďarského jazyka výhodou.

Spoločnosť DELTA-TRUCK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť v maďarskom vlastníctve. Zaoberáme sa predajom, prenájmom a servisom úžitkových a nákladných vozidiel. Naša spoločnosť je na trhu už viac ako 30 rokov a spôsobujeme vážne bolesti hlavy ostatným hráčom v tomto odvetví. Náš dlhodobý rast sa nezastavil ani počas pandémie COVID-19. Z dôvodu expanzie hľadáme do Back Office tímu nového kolegu na pozíciu Fleet Coordinator – koordinátor vozového parku, ktorý bude zodpovedný za manažovanie našej flotily, v ktorej sa momentálne nachádza vyše 250 vozidiel a návesov rôznych značiek.
Znie to dobre, však?
Pošli nám svoj profesijný životopis v anglickom alebo maďarskom jazyku alebo odporuč túto dobrú príležitosť známemu.