Pridať inzerát

Vedúci obchodného oddelenia

DELTA-TRUCK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: aj inheď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a podpora slovenského obchodného tímu počas celého procesu predaja.
• Predaj a prenájom nových úžitkových a nákladných vozidiel, uzatváranie zmlúv.
• Udržiavanie kontaktu s existujúcimi zákazníkmi.
• Kontaktovanie nových zákazníkov, dohadovanie stretnutí.
• Plánovanie týždenného programu stretnutí so zákazníkmi (vlastných obchodov aj obchodov ostatných predajcov), koordinácia, kontrola, implementácia a podávanie správ riaditeľovi spoločnosti.
• Účasť na rokovaniach, podpora kolegov.
• Up-to-date dokumentácia v systéme CRM, monitorovanie a dohľad nad predajnou dokumentáciou.
• Podpora pri tvorbe cenových ponúk v spolupráci s konateľom spoločnosti.
• Podpora pri zasielaní cenových ponúk a ich kontrola.
• Podpora pri uzatváraní obchodných prípadov.
• Pravidelný individuálny a skupinový vzdelávanie predajcov.
• Nepretržitá komunikácia s vedením obchodného oddelenia a after-sales oddelením.
• Účasť na hodnotení výkonnosti predajcov.
• Zvyšovanie zisku, motivácia a vzdelávanie predajcov.
• Účasť na zaškoľovaní nových predajcov.
• Reportovanie nadriadeným.

• Motivačné ohodnotenie, bonusy a provízie.
• Pracovné nástroje (auto, mobilný telefón, notebook).
• Zodpovedná práca s výzvami.
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť podieľať sa na rozvoji motivovaného, dynamického tímu a na zlepšovaní výsledkov spoločnosti.

Prijímame životopisy výhrade v maďarskom alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

• Vysokoškolské vzdelanie.
• Znalosť angličtiny alebo maďarčiny na vysokej úrovni (C1).
• Dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja vozidiel alebo strojov.
• Vynikajúce vyjednávacie a komunikačné schopnosti.
• Skúsenosti s vyjednávaním s kľúčovými klientmi.
• Strategické myslenie, motivovaný postoj zameraný na cieľ.
• Vysoká odolnosť voči stresu, odhodlaná, vytrvalá osobnosť.
• Príjemné vystupovanie
• Presná, precízna práca, dodržiavanie termínov.

Naše dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti Delta-Truck Kft. a VIA Bérautó Kft. pôsobia v Maďarsku od roku 1991 a 1994. Na Slovensku je spoločnosť Delta-Truck s.r.o. prítomná od roku 2013. Počas uplynulých rokov sme na Slovensku i v Maďarsku predali a prenajali tisícky nových a jazdených úžitkových vozidiel. Prostredníctvom nášho rozsiahleho systému služieb našim zákazníkom uľahčujeme ich prácu. Chcete byť súčasťou nášho úspechu? Pridajte sa k nám ako VEDÚCI OBCHODNÉHO ODDELENIA.