Pridať inzerát

Inžinier testovacích zariadení

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacna základe zákonných požiadaviek poskytujeme informácie o minimálnej základnej zložke mzdy pre inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na Vaše skúsenosti sú finančné podmienky predmetom diskusie. - základná zložka mzdy od 1200€ a viac, podľa skúseností kandidáta + mesačný výkonnostný bonus 15-25% podľa výkonnosti a osobného ohodnotenia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie podpory pri opravách na testovacích systémoch
- zodpovednosť za HW (podpora)
- zodpovednosť za SW (odstraňovanie chýb v koordinácii s Nemeckom)
- zabezpečenie podpory pri zavádzaní nových produktov
- zabezpečenie interface medzi inžinieringom a produkciou
- návrh a kontrola vykonania údržby
- správa a objednávanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
- sledovanie kalibrácie pomocných meracích prostriedkov
- spracovanie návodov na skúšanie a vyhotovenie technických podkladov
- zabezpečenie podpory pri zavádzaní technologických zmien v produkcii a novej dokumentácie
- kontrola kapacity
- vyhodnocovanie testovacích dát
- vytváranie zlatých vzoriek, vzoriek simulujúcich chyby a ich udržiavanie v platnej revízií
- spravovanie príslušenstva testerov, testovacích systémov a analyzačných staníc
- sledovanie / kontrola Back Up testovacích programov

- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
- dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
- možnosť osobného a profesijného rastu

vzhľadom na počet kandidátov a zefektívnenie výberového konania budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
- schopnosť dorozumieť sa anglicky,
- znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook
- znalosť programovacích jazykov preferované (Lab View, Chroma, Visual Basic, a pod.)
- znalosť procesu testovania, technických špecifikácií zariadení, procesných a systémových zmien
- precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
- oprávnenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika výhodou
- skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok výhodou

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov