Pridať inzerát

Etický hacker

Deloitte

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 450 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Hľadáme:#

Etického hacker-a. Zaujímaš sa o technológie a chcel/a by si preniknúť do sveta etického hackingu? Náš tím kybernetickej bezpečnosti hľadá nového kolegu/kolegyňu. Na tejto pozícii budeš aktívne overovať úroveň zabezpečenia klienta, hľadať zraniteľnosti, využívať ich a posudzovať súvisiace riziká. Ak sú Ti blízke poradenské služby v kombinácii s prácou na zaujímavých projektoch v oblasti kybernetickej bezpečnosti, technológií a inovácií v medzinárodnej firme, pošli nám svoj životopis a my sa s Tebou radi stretneme na pohovore.

Výhodou je, ak máš znalosť (nie je potrebné vedieť všetko):

- znalosti v oblasti sietí (TCP/IP, firewally),
- znalosti v oblasti zabezpečenia operačných systémov (Linux, Windows) a databázových systémov,
- znalosť nástrojov používaných na penetračné testovanie (nmap, Burp Suite, Nessus, Metasploit atď.),
- ukončené vysokoškolské vzdelanie so zameraním na IT alebo relevantné skúsenosti/certifikáciu (OSCP, OSCE) v odbore,
- máš dobrú znalosť slovenského a anglického jazyka aspoň na úrovni B2,
- základný prehľad v oblasti kryptografie,
- ochotu cestovať za klientmi do hlavných miest v rámci Európy,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme,
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,

v tom prípade hľadáme práve Teba.

Tvoja budúca pracovná pozícia:

- zber a analýza informácií o prostredí klienta, posúdenie rizík on-premise a cloudových architektúr,
- vykonávanie penetračných testov webových aplikácií, mobilných aplikácií, interných sietí či externých perimetrov,
- komunikácia s klientmi – najmä so zamestnancami IT oddelenia a informačnej bezpečnosti,
- syntéza zistení a vypracovanie záverečných správ,
- prezentácia zraniteľností klientom a ich dodávateľom.
#Čo ponúkame:#

V profesijnej sfére:

- možnosť podieľať sa na projektoch v oblasti kybernetickej bezpečnosti pre veľkých klientov na Slovensku a zaujímavých klientov v zahraničí,
- podporu Tvojho profesionálneho a osobného rozvoja (špičkové externé kybernetické školenia a certifikácie, interné školenia a pravidelná komunikácia s najvyšším vedením Deloitte),
- podporu od senior expertov Deloitte – na nič nebudeš sám/sama,
jedinečnú kombináciu podnikateľskej kultúry a zdrojov v rámci globálnej firmy,
- zaujímavú prácu v perspektívnom odbore,
- profesijný rozvoj s presahom do oblastí threat/identity management alebo cloud risk,
- možnosť zoznámiť sa s IT prostredím v rôznych spoločnostiach.

Balíček benefitov:

- získať nové skúsenosti a rozvoj v oblasti marketingu v medzinárodnej spoločnosti;
- program, v rámci ktorého môžu zamestnanci využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva;
- doplatok do mzdy pri práceneschopnosti;
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa;
- príspevok na regeneráciu;
- vernostný program;
- karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa;
- odmena za odporúčanie nového kolegu/kolegyne;
- mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely;
- celosvetové cestovné poistenie;
- možnosť individuálneho rozvoja soft-skills;
- spoločné športové a dobrovoľnícke aktivity;
- hybridný model práce;

Platové podmienky a nástup:

- ponúkaná mzda: 1450 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené, v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností;
- nástup: podľa dohody.

Výberový proces:

Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil.

Prihlás sa ešte dnes. Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Kryptografia - Základy
Burp Suite - Mierne pokročilý
Nessus - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Mierne pokročilý

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov