Pridať inzerát

SCRUM Master - Bratislava

Deloitte

  • Miesto práce: Deloitte Slovensko, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodného tímu pôsobiaceho v oblasti IT komplexných biznis zmien hľadáme Scrum Mastra, ktorý bude zabezpečovať uplatňovanie agile hodnôt a princípov na projektoch. Jeho zodpovednosťou bude aj vedenie tímu ako uplatňovať Agile/Scrum metodológiu v praxi.

Pozícia môže byť obsadená v Košiciach, prípadne v Bratislave.

Dajte nám o sebe vedieť. U nás nájdete priestor na skutočné projektové riadenie!

Hľadáte práve nás, ak:
- ste schopný(á) v jednej minúte vysvetliť, prečo by ste mali patriť do nášho tímu;
- máte skúsenosti s riadením agilných projektov;
- diskusia na úrovni predstavenstva vám nerobí problém;
- viete, prečo riadenie projektov vďaka agile prístupu má svoje výhody
- vedenie ľudí k cieľu je vaša záľuba a viete jasne komunikovať jeho motív;
- nie ste IT negramotný(á) a rozumiete životnému cyklu IT;
- sníva sa vám už aj po anglicky a hovoríte plynule;
- radi komunikujete, a to nie len so sebou;
- ovládanie nemeckého jazyka je len plus.
#Vaša budúca pracovná pozícia:#
- riadenie, denných, týždenných a mesačných agile rituálov, efektívne a cielene;
- príprava a priebežné sledovanie šprintov, pomáhať pri riešení prekážok a odchýlok od cieľa šprintu;
- koordinácia projektového tímu podľa SCRUM metodológie a princípov;
- komunikácia a spolupráca s projektovým tímom a stakeholdermi a zabezpečenie dodržiavania agile metodológie v projekte;
- vedenie tímu ako správne používať Agile/Scrum.
#Čo ponúkame:#
- kreativitu a neúnavné hľadanie tej lepšej cesty;
- zistenie, že sa máte o projektovom riadení stále čo učiť;
- možnosť na osobný a odborný rozvoj, kde záleží na vás, ako si určíte jeho hranice;
- tímové akcie, pretože oddychovať treba;
- zázemie a stabilitu medzinárodnej spoločnosti so širokou škálou zamestnaneckých benefitov;
- diskusiu o mzde začínajúcu na 1 800 EUR brutto/mesačne v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
#Výberový proces:#
Žiadosti posielajte elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvorte si profil a priložte k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku alebo si aktualizujte svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov/-tky budeme kontaktovať telefonicky. Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov