Pridať inzerát

Talent Sourcer/Researcher - Praha, Česká republika

Deloitte

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Praha 2, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:

Chceš pracovať v metropole Českej republiky - Prahe? Máš skúsenosti s pozíciou Talent Sourcer/Researcher? LinkedIn je pre Teba hračkou a anglicky hovoríš na pokročilej úrovni? Ak áno, budeme sa tešiť na Tvoje CV, keďže práve hľadáme na túto pozíciu novú posilu, ktorá nám pomôže s vyhľadávaním a kontaktovaním kandidátov z rôznych odborov.

Ak máš:

- predchádzajúce skúsenosti s pozíciou Talent Sourcer/Researcher/Recruiter, ktoré sa rozhodne počítajú,
- skúsenosti s používaním licencie LinkedIn Recruiter, vlastný aktívny LinkedIn profil,
- znalosť slovenského alebo českého jazyka na úrovni rodného jazyka a angličtinu na pokročilej úrovni,
- schopnosť samostatne zvládať niekoľko search projektov naraz,
- nebáť sa klásť otázky,
- zodpovedný prístup k práci aj k okoliu,
- dobrý time management, schopnosť nastaviť si priority, odolnosť voči stresu.
- PS: Čo nevieš, to Ťa doučíme.

V tom prípade hľadáme práve Teba.

Vaša budúca pracovná pozícia:

V Deloitte je Talent Sourcer človek, ktorý každý deň:

- Vyhľadáva v databáze a na LinkedIn-e relevantné profily špecialistov z daného odboru a ponúka im prácu, o ktorej snívajú.
- Komunikuje s kandidátmi v češtine/slovenčine aj angličtine, je zodpovedný za prvotný kontakt s kandidátmi.
- Intenzívne pracuje so sociálnymi sieťami (LinkedIn, Facebook, Twitter atď.) a s internou databázou Datacruit.
- Nebojí sa hľadať nové prístupy a stratégie na oslovenie kandidátov.
- Je neoddeliteľnou súčasťou tandemu s Recruiterom, ktorý riadi komunikáciu s kandidátmi a robí nábor manažérov.

Čo ponúkame:

- Priateľský tím, v ktorom všetci ťahajú za jeden povraz. U nás sa netočí všetko len okolo práce, radi sa stretávame aj mimo kancelárie, napr. pri pive alebo pohári vína. :)
- Lukratívnu adresu s inšpirujúcim pracovným prostredím, v ktorom sa Ti bude dobre pracovať.
- Otvorenosť nápadom a zmenám. Úprimnosť v komunikácii.
- Časovú flexibilitu – prácu z domu (HO) sme mali dávno pred covidom.
- Široké možnosti učiť a vzdelávať sa.
- Samozrejmosťou je bohatý balík benefitov a zaujímavé firemné podujatia počas celého roka.
- Ponúkaná mzda: 1200 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Výberový proces:

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu čo najskôr, vytvor si profil v našej databáze a prilož k nemu životopis v slovenskom, českom alebo anglickom jazyku alebo si aktualizuj svoj profil. Ak nás zaujmeš, budeme ťa kontaktovať telefonicky. Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov