Pridať inzerát

Junior Účtovník/-čka

Deloitte

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:
Do nášho účtovného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á by sa podieľal/a na vedení klientského účtovníctva.
Zaujíma ťa oblasť účtovníctva a daní a rád/rada hľadáš nové prístupy, ale zatiaľ nemáš dosť skúseností? Chceš sa v tejto oblasti ďalej vzdelávať?

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á má:

- absolvované vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
- znalosť podvojného účtovníctva, prípadná prax v tejto oblasti je výhodou,
- mierne pokročilú znalosť angličtiny a plynulú slovenčinu,
- počítačové zručnosti (MS Office), najmä práca v Exceli ti nie je cudzia,
- záujem stať sa odborníkom /účtovníkom a komunikovať s klientmi,
- motiváciu neustále na sebe pracovať a rozvíjať sa.

Účtovník/-čka v rámci našich talent štandardov:
- má schopnosť efektívne komunikovať s klientmi,
- rozumie očakávaniam a preukazuje osobnú zodpovednosť za riadne plnenie pracovných povinností,
- uvedomuje si, ako jeho každodenná práca prispieva k napĺňaniu priorít tímu a spoločnosti.

Vaša budúca pracovná pozícia:
- spracovávanie podvojného účtovníctva pre klientov v účtovnom systéme,
- participovanie na príprave účtovnej závierky,
- participovanie na príprave podkladov pre daňové priznania k DPH a iné priznania,
- vykonávanie účtovnej administratívy (archivovanie dokumentov v elektronickej forme,
- komunikovanie s klientom (v slovenčine a angličtine).

Čo ponúkame:
- zaujímavú a stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť začať budovať svoju kariéru účtovníka aj bez predchádzajúcich skúsenosti, pozícia je vhodná pre absolventov,
- profesný rast a vzdelávanie či už formou školení alebo od skúsenejších kolegov,
- využívanie najnovších informačných technológií,
- priateľskú firemnú kultúru a fajn kolegov,
- ponúkaná mzda: od 1 200 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností. Navyše ponúkame atraktívny balík benefitov.

Výberový proces:
Žiadosti posielajte elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvorte si profil a priložte k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku alebo si aktualizujte svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov/-tky budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsof Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nosková
E-mail: poslať životopis