Pridať inzerát

Daňový, daňová konzultant/-ka - Global Employer Services

Deloitte

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:

Na naše daňové oddelenie do tímu pre zdaňovanie príjmov FO a zahraničných pracovníkov (GES - Global Employee Services) hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý/á má:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ekonomického alebo právnického zamerania,
- maximálne ročná skúsenosť v oblasti účtovníctva a daní,
- plynulú ústnu a písomnú znalosť anglického a slovenského jazyka,
- veľmi dobré komunikačné zručnosti a analytické myslenie,
- veľmi dobré počítačové zručnosti (MS Office - Excel, Word),
- schopnosť riešiť problémy,
- proklientský prístup.

 Vaša budúca pracovná pozícia:

- realizovanie úloh pod vedením skúsenejších kolegov,
- skúmanie problémov a práca v tíme s cieľom vypracovať odporúčania/stanoviská pre klienta,
- uplatňovanie pochopenia účtovných a daňových aspektov, ktoré majú vplyv na dane klienta a obchodné transakcie,
- návrhy riešení problémov a požiadaviek špecifického klienta,
- identifikovanie potenciálnych rizikových oblastí.

Čo ponúkame:

- získavanie odborných licencií a kvalifikácií,
- neustály rozvoj a vlastná kariérna cesta,
- lokálne aj medzinárodné projekty,
- priateľské pracovné prostredie,
- základnú zložku mzdy: 1250 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Výberový proces:

Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Prihlás sa ešte dnes. Tešíme sa na Teba. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatní kandidáti dostanú od nás vyrozumenie emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Deloitte Audit s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 23
851 01 Bratislava