Pridať inzerát

Junior konzultant/-ka kybernetickej bezpečnosti

Deloitte

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie alebo si študentom VŠ technického smeru,
- znalosť balíka MS Office (MS PowerPoint, MS Excel, MS Word),
- aktívnu znalosť anglického jazyka a plynulú slovenčinu,
- základné znalosti v kybernetickej / informačnej bezpečnosti a auditu informačných systémov,
- chuť vyhodnocovať nastavenie bezpečnosti operačných systémov, databáz a sietí,
- spoznávať procesy u klientov,
- logický a systematický prístup k riešeniu úloh,
- silné stránky ako sú usilovnosť, spoľahlivosť, presnosť a zodpovednosť.

Junior konzultant kybernetickej bezpečnosti v zmysle našich talent štandardov spĺňa nasledovné:

- má záujem pochopiť náš cieľ a hodnoty, uvažuje nad príležitosťami robiť veci, na ktorých záleží,
- zhromažďuje a analyzuje relevantné údaje a využíva štandardné nástroje a vizualizácie, ktoré pomáhajú preniknúť do podstaty problematiky,
- zhromažďuje a interpretuje informácie, ktoré pomáhajú zdôvodniť navrhované odporúčania,
- dodržiava štandardy kvality, pravidlá v oblasti rizík a zásady mlčanlivosti na dosiahnutie výsledkov.

Vaša budúca pracovná pozícia:

- zúčastňovať sa auditov informačných systémov a informačnej bezpečnosti pod vedením senior konzultantov a manažérov,
- každodenná komunikácia s klientmi (banky, výrobné podniky a iné sektory) – najmä s pracovníkmi IT a bezpečnosti, s cieľom riadiť potreby, resp. očakávania klienta,
- vypracovanie, vykonávanie a dokumentovanie audítorských postupov,
- identifikácia, validácia a testovanie interných kontrolných postupov v súlade s legislatívou, medzinárodnými štandardami (ISO 27k) a auditnými metodikami.

Čo ponúkame:

- zaujímavú prácu v mladom dynamickom tíme,
- vynikajúcu príležitosť na odborný a osobný rast,
- spoznávanie prostredia klientov,
- intenzívne školenia spoločnosti Deloitte na lokálnej aj medzinárodnej úrovni,
- podporu pri získavaní odbornej kvalifikácie a certifikátov.
- ponúkaná mzda: 1300 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené, v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
- nástup: podľa dohody

Výberový proces:

Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Prihlás sa ešte dnes. Tešíme sa na Teba. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatní kandidáti dostanú od nás vyrozumenie emailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Deloitte Audit s.r.o.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nosková
E-mail: poslať životopis