Pridať inzerát

IT Audit - študent / študentka

Deloitte

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:
Do tímu oddelenia riadenia rizík hľadáme šikovného študenta/tku, ktorý/á má:

- ukončený minimálne 3. ročník vysokej školy s IT zameraním a pokračuje ďalej v dennom štúdiu,
- ústnu a písomnú komunikáciu v anglickom a slovenskom jazyku na pokročilej úrovni,
- veľmi dobré počítačové zručnosti (MS Office - Excel, Word, PowerPoint),
- logický a systematický prístup k riešeniu analytických úloh,
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- schopnosť pracovať samostatne, presne a zodpovedne,
- aktívny prístup k riešeniu pridelených úloh.

IT Audit - študent/ka v rámci našich talent štandardov:

- sa aktívne zameriava na rozvíjanie efektívnej komunikácie a zručnosti budovať vzťahy,
- má záujem pochopiť náš cieľ a hodnoty, uvažuje nad príležitosťami robiť veci, na ktorých záleží,
- chápe očakávania a preukazuje osobnú zodpovednosť za podávanie riadnych výkonov,
- rozumie ako jeho/jej každodenná práca prispieva k napĺňaniu priorít tímu a oddelenia,
- preukazuje silné odhodlanie učiť a rozvíjať sa, vystupuje ako ambasádor značky, ktorý pomáha prilákať najšikovnejších ľudí.

Vaša budúca pracovná pozícia:
- vykonávanie overenia bezpečnosti IT u našich klientov spolu so senior konzultantom a manažérmi,
- každodenná komunikácia s klientmi – najmä pracovníkmi IT a bezpečnosti, s cieľom riadiť potreby, resp. očakávania klienta,
- vypracovanie, vykonávanie a dokumentovanie osobitných audítorských postupov pod dohľadom spoločnosti Deloitte,
- identifikácia, validácia a testovanie interných kontrolných postupov podľa medzinárodných štandardov (ISO 27002:2013) a metodík,
- príprava výstupov pre audítorský tím a klienta,
- poskytovanie konzultácií v oblasti riadenia rizík informačnej bezpečnosti,
- overovanie nastavenia bezpečnosti operačných systémov (Windows, UNIX, AIX, OS400) a databázových systémov (MSSQL, Oracle, DB2),
- overovanie nastavenia bezpečnosti sieťových nastavení a aktívnych sieťových prvkov.

Čo ponúkame:
- zaujímavú prácu v mladom dynamickom tíme,
- vynikajúcu príležitosť na odborný a osobný rast,
- všeobecný pohľad na business požiadavky v prepojení s IT riadením,
- základná zložka mzdy: 5,00 EUR brutto/hodina.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Deloitte je značka reprezentujúca celosvetovú organizáciu firiem Deloitte Touche Tohmatsu, ktoré sa zameriavajú na audit, dane a právne služby, transakčné poradenstvo, konzultačné služby a riadenie rizík.

Po 25 rokoch pôsobenia na Slovensku patríme veľkosťou aj reputáciou na trhu k najvýznamnejším firmám v odbore a vo svete, s najväčším portfóliom profesionálnych služieb. Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie a významní lokálni klienti.

Na dosiahnutie cieľa byť dominantnou firmou v oblasti odborných služieb získavame, rozvíjame a motivujeme najlepších ľudí na trhu. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na profesijný rast a rozvoj svojich zamestnancov.

Na Slovensku zamestnávame viac ako 300 slovenských a zahraničných odborníkov, ktorí pôsobia v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Deloitte Audit s.r.o.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nosková
E-mail: poslať životopis