Pridať inzerát

Technická podpora tímu predajcov

Dell

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fazuľová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presadzovanie prelomových inovácií pre zákazníkov si vyžaduje všetky druhy odborných znalostí. Predajcovia v spoločnosti Dell Technologies poskytujú našim zákazníkom špičkové poradenstvo založené na vysokohodnotných technických znalostiach analytikov. To je dôvod, prečo sú naši analytici podporujúci predajných inžinierov veľmi dôležití. Profesionáli v oblasti predaja sa na nás spoliehajú pri konzultácii kombinovania našich produktov a technickej podpore, aby zákazníkom priniesli tie najlepšie individualizované riešenia. A keďže poznáme celý rad produktov a služieb Dell Technologies, dokážeme pomáhať pri akejkoľvek výzve.

Pridajte sa k nám ako Technický analytik predaja do nášho Sales Operations tímu v Bratislave a robte najlepšiu prácu svojej kariéry so skutočným spoločenským dopadom.

Čo Vás čaká?
Ako Technický analytik predaja budete podporovať naše tímy predajcov pri vytváraní cenových ponúk, špecifikácií a poskytovaní najrelevantnejších a najaktuálnejších riešení pre rôzne požiadavky našich zákazníkov.

Budete:

  • Podporovať náš tím predajcov tým, že budete odpovedať na otázky ohľadom špecifických požiadaviek zákazníkov týkajúce sa výkonu a kapacity našich produktov

  • Poskytovať odpovede na rôzne ad-hoc otázky našich predajcov technického charakteru

  • Vytvárať technické cenové ponuky pre produkty DELL Technologies

  • Vypracovávať návrhy pre našich zákazníkov podľa ich potrieb

  • Učiť a oboznamovať sa s produktami DELL Technologies a ich technickými špecifikami počas trojmesačného školenia hneď od prvého dňa po nástupe

Urobte prvý krok k vysnívanej kariére
Každý člen tímu Dell Technologies prináša niečo jedinečné.

Pre túto rolu hľadáme:

Základné požiadavky

  • Vzdelanie v technických odboroch (IT, Computer Science, Elektronika)

  • Minimálne 2 roky relevantných skúseností

  • Dobré komunikačné schopnosti a zmysel pre detail

  • Silná technická zdatnosť

  • Aktívny anglický jazyk na úrovni B2

Výhodou
Ukončený 1. stupeň štúdia technického zamerania
Aspoň 2 roky skúseností s podporou alebo technickou rolou

Pozícia začína od: 1800 EUR mesačne brutto

Toto je náš príbeh; teraz nám povedz ty tvoj

Dell Technologies pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať svetlejšie digitálne zajtrajšky. Našu spoločnosť tvorí viac ako 150 000 ľudí na viac ako 180 miestach po celom svete. Sme hrdí na to, že sme rôznorodý a inkluzívny tím a máme nekonečnú vášeň pre naše poslanie riadiť ľudský pokrok.

Najdôležitejšie pre nás je, aby ste boli rešpektovaní, cítili ste, že môžete byť sami sebou a máte príležitosť robiť najlepšiu prácu svojho života – a pritom mať život. Ponúkame vynikajúce benefity, bonusové programy, flexibilné pracovné podmienky, rôzne možnosti kariérneho rozvoja, skupiny zamestnancov a mnoho ďalšieho.

Začali sme s počítačmi, no neskončili sme tam. Pomáhame zákazníkom posunúť sa do budúcnosti pomocou multicloudu, umelej inteligencie a strojového učenia sa prostredníctvom najinovatívnejšieho portfólia technológií a služieb pre dátovú éru. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou toho, čo je v technológiách od dnešného dňa.

Viac sa o nás môžete dozvedieť aj prečítaním našej najnovšej správy o diverzite a začlenení a nášho plánu urobiť svet do roku 2030 lepším miestom tu.

Benefity:

  • Súkromná zdravotná starostlivosť,

  • Sick days,

  • Prístup do nášho vzdelávacieho štúdia s viac ako 1 000 online školeniami,

  • Dovolenka navyše,

  • Súkromná zamestnanecká posilňovňa.

Pre zoznam všetkých benefitov kliknite TU.

Dell Technologies je verný princípu rovnosti pracovných príležitostí pre všetkých zamestnancov a poskytovaniu pracovného prostredia bez diskriminácie a obťažovania. Všetky rozhodnutia o zamestnanosti v Dell Technologies robíme na základe biznisových potrieb, pracovných požiadaviek a osobnej kvalifikácie, bez ohľadu na rasu, farbu, náboženstvo alebo vieru, štátny, sociálny alebo etnický pôvod, pohlavie (vrátane tehotenstva), vek, fyzické, mentálne alebo zmyslové znevýhodnenie, HIV status, sexuálnu orientáciu, rodovú identitu a/alebo jej vyjadrenie, rodinný, zväzkový alebo partnerský stav, minulú alebo terajšiu službu v ozbrojených silách, rodinnú zdravotnú anamnézu alebo genetickú informáciu, rodinný alebo rodičovský stav alebo akýkoľvek iný stav chránený legislatívou alebo nariadeniami v lokalite, kde pôsobíme. Dell Technologies nebude tolerovať diskrimináciu alebo obťažovanie na základne ktorejkoľvek z týchto charakteristík. Dell podporuje žiadateľov o zamestnanie v každom veku. Prečítajte si našu Employment Opportunity Policy tu.

#Profesia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dell Technologies je výnimočná skupina spriaznených spoločností, ktorá pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať svoju digitálnu budúcnosť a transformovať spôsob, akým žijú a pracujú. Dell Technologies na Slovensku pôsobí od roku 2003. Sme globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov