Špecialista/ka manažmentu objednávok s nemčinou alebo švédčinou/nórčinou/holandčinou alebo poľštinou (s možnosťou home office)

Dell

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fazuľová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista/ka manažmentu objednávok s nemčinou alebo švédčinou/nórčinou/holandčinou alebo poľštinou

Pridajte sa k nám ako špecialista/ka manažmentu s nemčinou alebo švédčinou/nórčinou/holandčinou alebo poľštinou v našom Order Management tíme v Bratislave a robte najlepšiu prácu svojej kariéry so skutočným spoločenským dopadom.

Čo Vás čaká?
Ako špecialista/ka manažmentu objednávok budete podporovať komplexný proces spracovania objednávok (od začiatku do konca), pričom budete zodpovední za dokumentáciu interných pravidiel a postupov, reporting a výskum. Budete spolupracovať s internými a externými zákazníkmi na spracovaní a overení presnosti náležitostí (finančné dáta, adresa a pod.) online a offline objednávok.

Budete:

• Spracovávať objednávky pre Dell zákazníkov
• Zabezpečovať pracovné postupov podľa interných finančných pravidiel, pri zachovaní vysokého štandardu kvality a rýchlosti spracovania
• Podieľať sa na riešení komplexných objednávok a problémov zákazníkov
• Denne spolupracovať s inými multifunkčnými tímami
• Navrhovať procesné zmeny na zlepšenie efektivity

Vykročte za prácou svojich snov
S každým členom tímu Dell Technologies prichádza niečo jedinečné. Pre túto rolu hľadáme:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov a absolventky

  • Nemecký alebo švédsky/nórsky/holandský alebo poľský jazyk na mierne pokročilej úrovni a anglický jazyk na pokročilej úrovni

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou

  • Pozornosť na detaily

Pozícia začína od: 1200 EUR mesačne brutto

Toto je náš príbeh; teraz nám povedz ty tvoj

Dell Technologies pomáha organizáciám a jednotlivcom vybudovať svetlejší digitálny zajtrajšok.
Naša spoločnosť sa skladá z viac ako 150 000 ľudí na viac ako 180 lokáciách po celom svete. Sme hrdí na to, že sme rôznorodým a inkluzívnym tímom s nekončiacim zápalom pre našu
misiu – poháňať ľudský pokrok.
Najdôležitejšie pre nás je, aby ste sa cítili rešpektovaní, slobodní byť sami sebou a mali možnosť robiť
najlepšiu prácu svojho života a mať pritom svoj vlastný. Ponúkame vynikajúce benefity, bonusové programy, flexibilné usporiadanie práce, rozmanité možnosti pracovne rásť, záujmové skupiny a oveľa viac.
Začali sme počítačmi, ale nezostali sme len pri nich. Pomáhame zákazníkom posúvať sa do budúcnosti s multi-cloudom, Al a strojovým učením prostredníctvom najinovatívnejších technológii a portfólia služieb pre dátovú éru. Dell Technologies na Slovensku je globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou technologického zajtrajška už dnes.
Môžete sa o nás dozvedieť viac v našej poslednej Správe o diverzite a inklúzii a v našom pláne ako urobiť svet lepším miestom do roku 2030.br>

Benefity:

  • Súkromná zdravotná starostlivosť,

  • Sick days,

  • Prístup donášho vzdelávacieho štúdia s viac ako 1 000 online školeniami,

  • Dovolenka navyše,

  • Súkromná zamestnanecká posilňovňa.

Pre zoznam všetkých benefitov kliknite TU.

Dell Technologies je verný princípu rovnosti pracovných príležitostí pre všetkých zamestnancov a poskytovaniu pracovného prostredia bez diskriminácie a obťažovania. Všetky rozhodnutia o zamestnanosti v Dell Technologies robíme na základe biznisových potrieb, pracovných požiadaviek a osobnej kvalifikácie, bez ohľadu na rasu, farbu, náboženstvo alebo vieru, štátny, sociálny alebo etnický pôvod, pohlavie (vrátane tehotenstva), vek, fyzické, mentálne alebo zmyslové znevýhodnenie, HIV status, sexuálnu orientáciu, rodovú identitu a/alebo jej vyjadrenie, rodinný, zväzkový alebo partnerský stav, minulú alebo terajšiu službu v ozbrojených silách, rodinnú zdravotnú anamnézu alebo genetickú informáciu, rodinný alebo rodičovský stav alebo akýkoľvek iný stav chránený legislatívou alebo nariadeniami v lokalite, kde pôsobíme. Dell Technologies nebude tolerovať diskrimináciu alebo obťažovanie na základne ktorejkoľvek z týchto charakteristík. Dell podporuje žiadateľov o zamestnanie v každom veku. Prečítajte si našu Employment Opportunity Policy tu.

#Profesia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Švédsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dell Technologies je výnimočná skupina spriaznených spoločností, ktorá pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať svoju digitálnu budúcnosť a transformovať spôsob, akým žijú a pracujú. Dell Technologies na Slovensku pôsobí od roku 2003. Sme globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dell s.r.o.
Fazuľová 7
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Valo
E-mail: poslať životopis