Pridať inzerát

Špecialista predaja s nemeckým jazykom

Dell

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fazuľová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám ako špecialista predaja s nemeckým jazykom v našom tíme predajcov v Bratislave a robte najlepšiu prácu svojej kariéry so skutočným spoločenským dopadom.

Čo vás čaká

Ako špecialista predaja umožníte klientom maximalizovať návratnosť investícií do IT, zvýšiť efektivitu a znížiť náklady. Plníte potreby zákazníkov a taktiež participujete na vytváraní a udržiavaní globálneho portálu pre zákaznícke účty.

• Primárne komunikujete so zákazníkmi cez e-mail
• Analyzujete, dokumentujete a definujete obchodné potreby našich zákazníkov a navrhujete im vhodné riešenia
• Formulujete a definujete rozsah a ciele na základe potrieb koncových používateľov a dôkladného pochopenia obchodných potrieb a obchodných procesov
• Pomáhate pri definovaní riešení na podporu akýchkoľvek budúcich obchodných požiadaviek našich zákazníkov a poskytujete analytickú podporu pre tím predajcov
• Aktualizujete, vyvíjate a pripravujete rôzne štatistické analýzy založené na dátach zo systému

Vykročte za prácou svojich snov
S každým členom tímu Dell Technologies prichádza niečo jedinečné. Pre túto rolu hľadáme:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka slovom aj písmom
• Veľmi dobré organizačné, plánovacie a analytické zručnosti
• Schopnosť spolupráce s viacerými tímami
• Znalosť aplikácií Microsoft - znalosť Excelu je nevyhnutnosťou

Výhodou sú
• Znalosť analýzy dát a prezentačné schopnosti

Toto je náš príbeh; teraz nám povedzte svoj

Dell Technologies pomáha organizáciám a jednotlivcom vybudovať svetejší digitálny zajtrajšok.
Naša spoločnosť sa skladá z viac ako 150 000 ľudí na viac ako 180 lokáciách po celom svete. Sme hrdí na to, že sme rôznorodým a inkluzívnym tímom s nekončiacim zápalom pre našu
misiu – poháňať ľudský pokrok. Najdôležitejšie pre nás je,aby ste sa cítili rešpektovaní, slobodní byť sami sebou a mali možnosť robiť
najlepšiu prácu svojho života a mať pritom svoj vlastný. Ponúkame vynikajúce benefity, bonusové programy,
flexibilné usporiadanie práce, rozmanité možnosti pracovne rásť, záujmové skupiny a oveľa viac.
Začali sme počítačmi, ale nezostali sme len pri nich. Pomáhame zákazníkom posúvať sa do budúcnosti s multi-cloudom, Al a strojovým učením prostredníctvom najinovatívnejších technológii a portfólia služieb pre dátovú éru. Dell Technologies na Slovensku je globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou technologického zajtrajška už dnes. Môžete sa o nás dozvedieť viac v našej poslednej Správe o diverzite a inklúzii a v našom pláne ako urobiť svet lepším miestom do roku 2030 tu.

Benefity:
• súkromná zdravotná starostlivosť,
• sick days,
• prístup do nášho vzdelávacieho štúdia s viac ako 1 000 online školeniami,
• dovolenka navyše,
• súkromná zamestnanecká posiľňovňa.
Zoznam všetkých benefitov TU.

Dell Technologies je verný princípu rovnosti pracovných príležitostí pre všetkých zamestnancov a poskytovaniu pracovného prostredia bez diskriminácie a obťažovania. Všetky rozhodnutia o zamestnanosti v Dell Technologies robíme na základe biznisových potrieb, pracovných požiadaviek a osobnej kvalifikácie, bez ohľadu na rasu, farbu, náboženstvo alebo vieru, štátny, sociálny alebo etnický pôvod, pohlavie (vrátane tehotenstva), vek, fyzické, mentálne alebo zmyslové znevýhodnenie, HIV status, sexuálnu orientáciu, rodovú identitu a/alebo jej vyjadrenie, rodinný, zväzkový alebo partnerský stav, minulú alebo terajšiu službu v ozbrojených silách, rodinnú zdravotnú anamnézu alebo genetickú informáciu, rodinný alebo rodičovský stav alebo akýkoľvek iný stav chránený legislatívou alebo nariadeniami v lokalite, kde pôsobíme. Dell Technologies nebude tolerovať diskrimináciu alebo obťažovanie na základne ktorejkoľvek z týchto charakteristík. Dell podporuje žiadateľov o zamestnanie v každom veku. Prečítaje si našu Employment Opportunity Policy tu.

Dell Technologies je výnimočná skupina spriaznených spoločností, ktorá pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať svoju digitálnu budúcnosť a transformovať spôsob, akým žijú a pracujú. Dell Technologies na Slovensku pôsobí od roku 2003. Sme globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dell s.r.o.
Fazuľová 7
811 07 Bratislava