Pridať inzerát

Predajca s nemeckým jazykom

Dell

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fazuľová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacMinimálna mzda od : 980€ fixná zložka + 420€ variabilná zložka Rozdelenie platu: 70/30

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká

Medzi vaše úlohy patrí napríklad stanovenie potrieb zákazníka, identifikácia obchodného potenciálu a cielené sledovanie až do dokončenia nákupu. Súčasťou Vašich aktivít je aj nezávislá príprava cenových ponúk, tvorba cien a sledovanie ponúk až po ich dokončenie.

• Zodpovednosť za predaj produktov a služieb spoločnosti
• Profesionálny rozvoj vzťahov so zákazníkmi so všetkými dôležitými kontaktnýmimiestami
• Prijímanie prichádzajúcich hovorov z linky pre malé firmy, nových zákazníkov
• Proaktívna spolupráca s rozšíreným tímom pre efektívne riadenie obchodných príležitostí a očakávaní zákazníkov v rámci dostupných procesov a nástrojov
• Udržiavanie aktuálnych znalostí o IT priemysle, ako aj konkurenčné postavenie spoločnosti, proaktívny sebarozvoj v oblasti IT hardvéru, softvéru a služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemčine (hovorenej aj písomnej) a dobrej angličtine
• Skúsenosti s predajom v IT priemysle
• Orientácia a odhadnutie zákazníka, tímová orientácia

Výhodou sú

• Pozitívny prístup a organizačné schopnosti
• Maturitné vysvedčenie alebo vysokoškolské vzdelanie

Dell Technologies je výnimočná skupina spriaznených spoločností, ktorá pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať svoju digitálnu budúcnosť a transformovať spôsob, akým žijú a pracujú. Dell Technologies na Slovensku pôsobí od roku 2003. Sme globálne biznis centrum s viac ako 2500 kolegami, ktoré je finančným hubom celosvetového Dell Technologies a poskytuje širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a globálnych obchodných služieb v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dell s.r.o.
Fazuľová 7
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hreskova
E-mail: poslať životopis