Pridať inzerát

Technológ pre technickú prípravu výroby

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za technickú prípravu výroby
Vypracovanie technologického postupu výroby pre jednotlivé dielce, skupiny až po hotový výrobok
Riešenie konštrukčných a technologických zmien
Analýza výrobných procesov, prestojov a návrh nápravných opatrení pri existujúcich produktoch ako aj prototypov
Priama komunikácia so zákazníkmi v cudzom jazyku
Práca v programoch SAP, AutoCad, Autodesk Inventor

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Polročné odmeny, 13 plat
Multisport karta
Bezplatné hodiny cudzieho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti ako technológ výroby alebo konštruktér
Nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
Technické a analytické myslenie
Zodpovedný prístup s orientáciou na dosahovanie výsledkov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov