Pridať inzerát

Strategický nákupca

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za nákup hutných polotovarov a hotových výrobkov potrebných pre výrobu
Nákup náradia, meradiel, náhradných dielov...
Vyhľadávanie nových dodávateľov s ohľadom na cenu, kvalitu a dodacie podmienky polotovarov
Participácia pri vyhľadávaní a nákupe technologických zariadení
Každodenné sledovanie stavu a pohybu skladových zásob

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Sociálny program (13. plat, Multisport karta, Gastro karta a i.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Min. 2 ročné skúsenosti z oblasti nákupu pre strojársku výrobnú spoločnosť
Nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (úroveň B2)
Strategické a analytické myslenie
Schopnosť riešiť vzniknuté problémy, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Samostatný a proaktívny prístup

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov