Pridať inzerát

Payroll manager

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie mzdového oddelenia (priame riadenie cca 8 zamestnancov)
Výber, adaptácia a rozvoj jednotlivých členov tímu
Kontrola, hodnotenie a motivácia zamestnancov oddelenia
Zabezpečenie spracovania miezd pre centrálu a obchodné domy v rámci SR a ČR
Zodpovednosť za aktualizáciu a implementáciu zmien zákonov a nariadení v rámci SR a ČR
Realizácia výpočtov, zrážkových daní a odpočtov súvisiacich s čistou mzdou
Pravidelné výkazy voči tretím stranám - hlásenia úradom
Reporty pre management súvisiace so mzdami na pravidelnej a ad hoc báze
Príprava účtovných prehľadov
Metodika v oblasti mzdového účtovníctva pre SR a ČR
Nastavenie kontrolných mechanizmov
Aktívne podieľanie sa na rozvoji SAPu s cieľom zjednodušovať a skvalitňovať prácu Koordinácia vybraných oblastí
Implementácia interných systémov a ďalších nástrojov v oblasti personálnej/mzdovej agendy
Archivácia v súlade s legislatívou
Spoluprácu na HR projektoch

Vstupné zaškolenie Možnosť bezplatného vzdelávania sa
5 dní voľna nad rámec zákona
Home office 6 dní v mesiaci
MultiSport karta
Individuálne bonusy
Ostatné benefity budú individuálne prerokované s vybranými uchádzačmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert

Min. 3 ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
VŠ vzdelanie
Skúsenosti s vedením tímu
Administratívne a ekonomické znalosti
Skúsenosti s českou mzdovou agendou a legislatívou výhodou
Anglický jazyk na úrovni B2 – schopnosť komunikovať s manažmentom
Výborná znalosť mzdového systému SAP

°Patríme medzi TOP 10 personálnych
agentúr v Európe
• Realizujeme projekty v 20 krajinách sveta
pomocou 140 pobočiek s celkovo viac
ako 43 000 zamestnancami.
• Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s
obsadzovaním pracovných pozícii a
strategickým poradenstvom na Slovensku
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov