Pridať inzerát

Projektový manažér / Greenfield projekt

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 000 EUR/mesiac(Finálna výška platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažovanie projektu vybudovania nového výrobného závodu - Greenfield
Úzka spolupráca s Plant manažérom závodu
Vytvorenie časového plánu a štruktúry projektu
Vybudovanie a manažovanie pracovných tímov
Organizácia stretnutí s interným prostredím a externými spoločnosťami
Pravidelná komunikácia s investormi a manažérmi
Návrh, sledovanie a kontrola rozpočtu
Sledovanie rizík a pružné reagovanie na zmeny počas projektu
Pravidelný report manažmentu o stave projektu

Budú individuálne prerokované s vybranými uchádzačmi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodna výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

5 a viac rokov skúseností v oblasti projektového riadenia so zameraním na greenfield
Vzdelanie technického smeru (strojárske, priemyselné inžinierstvo, elektrotechnika)
Skúsenosti s investičnými projektmi (CAPEX)
Strategické myslenie
Schopnosť organizovať a rozhodovať sa
Výborné komunikačné a argumentačné zručnosti
Aktívna, komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2)

°Patríme medzi TOP 10 personálnych
agentúr v Európe
• Realizujeme projekty v 20 krajinách sveta
pomocou 140 pobočiek s celkovo viac
ako 43 000 zamestnancami.
• Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s
obsadzovaním pracovných pozícii a
strategickým poradenstvom na Slovensku
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov