Pridať inzerát

Specialista/ka eCommerce – senior

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

  • Místo práce: Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 30 000 Kč/měsíc• práce pro stabilní společnost s více než stoletou tradicí a dominantním postavením ve svém odvětví • 13 platů a 5 týdnů dovolené • příležitostná možnost cestovat a komunikovat s kolegy z ostatních zemí • 2x ročně pracovní obuv zdarma, zaměstnanecká sleva na produkty, dárkové poukazy • firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..) • vstupní a návazná školení (online vzdělávání přes platformu SEDUO) • možnost se v práci realizovat a kariérně růst • příjemné pracovní prostředí v příjemném kolektivu s rodinnou atmosférou • možnost částečného Home-office – pracujeme v hybridním režimu • místo výkonu práce Brno

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší prodejce obuvi v Evropě – společnost Deichmann hledá do svého týmu sídlícího na centrále v Brně posilu na pozici specialisty/ky eCommerce.

Co bude tvou pracovní náplní?
• péče o obsah, provoz a obchodní výsledky CZ a SK e-shopu
• zodpovědnost za celkovou prezentaci na našich webech
• spolupráce se zákaznickým centrem
• spolupráce s centrálním skladem a dopravními společnostmi
• participace na optimalizaci návštěvnosti
• úzká spolupráce se zbytkem online teamu a ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce pro stabilní společnost s více než stoletou tradicí a dominantním postavením ve svém odvětví
• 13 platů a 5 týdnů dovolené
• příležitostná možnost cestovat a komunikovat s kolegy z ostatních zemí
• 2x ročně pracovní obuv zdarma, zaměstnanecká sleva na produkty, dárkové poukazy
• firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..)
• vstupní a návazná školení (online vzdělávání přes platformu SEDUO)
• možnost se v práci realizovat a kariérně růst
• příjemné pracovní prostředí v příjemném kolektivu s rodinnou atmosférou
• možnost částečného Home-office – pracujeme v hybridním režimu
• místo výkonu práce Brno

Informace o náboru

Pokud si myslíš, že jsi právě ty tím pravým člověkem pro nás, pošli nám svůj životopis spolu s pár řádky, kde nám povíš, proč by tě lákalo pracovat právě u nás, přes tlačítko ODPOVĚDĚT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

administrativa, marketing, ecommerce

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vidíš se v prostředí e-commerce a máš zájem se v této oblasti dále rozvíjet
• koordinační schopnosti patří mezi Tvoje silné stránky
• český nebo slovenský jazyk máš v malíčku a pečlivý/á jsi i v dalších činnostech
• máš obchodního ducha a rozumíš číslům
• jsi kreativní, zodpovědný a pozitivní
• komunikace v angličtině je pro Tebe samozřejmostí
• umíš samostatně přemýšlet a najít efektivní řešení na základě informací z různých zdrojů
• nebojíš se udělat rozhodnutí a přijmout za něj odpovědnost, svá rozhodnutí dokážeš srozumitelně a logicky prezentovat
• rád/a hledáš nová a efektivnější řešení, která neváháš sdílet s dalšími členy týmu
• máš základní znalost práce v grafických programech (nejlépe Adobe Photoshop)
• jsi nadšenec do práce, kterému nevadí občas zkontrolovat probíhající akci i o víkendu

Největší maloobchodní prodejce obuvi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců