Pridať inzerát

Vedúci/a predajne DEICHMANN Liptovský Mikuláš

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac• Hrubú mesačnú mzdu 1350 EUR • Po zaškolení provízie z obratu predajne • 13. mzdu • Zmluva na dobu neurčitú • 5 týždňov dovolenky (bez ohľadu na vek) • 2x ročne pracovnú obuv zdarma, dostaneš aj naše zelene tričko • Darčekové karty • Príspevok na stravu • Zákonné príplatky za prácu cez víkend • Pri cestovaní mimo v rámci zaškolenia ubytovanie v 3-4* hoteli hradené zamestnávateľom • Zamestnanecké zľavy, vernostné a bonusové programy • Vstupné a nadväzujúce školenie (prezenčne aj online) • Firemné akcie a stretnutia • Možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť • Príjemne a čisté pracovné prostredie s priateľským kolektívom • Istotu zamestnania u veľkej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti • S ostatnými benefitmi ťa zoznámime na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa móda a láka ťa viesť vlastnú predajňu s módnou obuvou?
Komunikácia s ľuďmi ťa nabíja a rad/a sa usmievaš?
Vieš ísť príkladom a neľakneš sa ani fyzickej práce?

Tak poď pracovať k nám a staň sa vedúci/a vlastnej predajne s módnou obuvou Deichmann. Naviac ti dáme zmluvu na dobu neurčitú.

Aká bude tvoja pracovná náplň?
• Po zaškolení budeš viesť vlastnú predajňu.
• S úsmevom aktívne obslúžiš našich zákazníkov.
• Postaráš sa o všetky topánočky aj o celkový vzhľad predajne.
• Budeš vzorom aj parťákom, dobre rozdelíš prácu, pochváliš aj namotivuješ.

• Hruba mesačná mzda 1350 EUR
• Po zaškolení provízie z obratu predajne
• 13. mzda
• Zmluva na dobu neurčitú
• 5 týždňov dovolenky (bez ohľadu na vek)
• 2x ročne pracovnú obuv zdarma, dostaneš aj naše zelene tričko
• Darčekové karty
• Príspevok na stravu
• Zákonné príplatky za prácu cez víkend
• Pri cestovaní mimo v rámci zaškolenia ubytovanie v 3-4* hoteli hradené zamestnávateľom
• Zamestnanecké zľavy, vernostné a bonusové programy
• Vstupné a nadväzujúce školenie (prezenčne aj online)
• Firemné akcie a stretnutia
• Možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť
• Príjemne a čisté pracovné prostredie s priateľským kolektívom
• Istotu zamestnania u veľkej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• S ostatnými benefitmi ťa zoznámime na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Myslíš si, že si tým pravým človekom pre nás práve TY?

Tak cez tlačidlo ODPOVEDAŤ, nám pošli svoj životopis a spolu s pár riadkami, kde nám povieš, prečo by ťa lákalo u nás pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• S vedením tímu a predajní v maloobchode už máš skúsenosti.
• Si spoľahlivý/á, zvládneš zodpovednosť za celú predajňu.
• Predaj si užívaš a vieš, ako osloviť zákazníka alebo mu odborne poradíš.
• Máš rád/a, keď je okolo teba stále živo a v práci sa nenudíš.
• Vieš ísť príkladom a dobre naplánuješ prácu sebe aj svojmu tímu.
• Môžeš sa nám časovo prispôsobiť – neminú ťa poobedné smeny či víkendy ( v zaškolení zvládneš aj pobyt na hoteli mimo domova).

Najväčší európsky predajca obuvi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov