Pridať inzerát

Asistent/ka mzdové účetní pro SK

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč/měsíc30 000 Kč nástupní mzda + další benefity
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zajištění lékařských prohlídek,
zhotovení pracovních smluv při vzniku pracovního poměru a příprava dodatků k pracovním smlouvám,
zpracování dokumentů při ukončení pracovního poměru (zápočtové listy, potvrzení),
kontrola evidence docházky zaměstnanců na prodejnách,
kontrola a zpracování cestovních příkazů,
vystavování potvrzení o zaměstnání,
spolupráce při zpracování mezd a účetních závěrek, při ročních vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti atp.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástupní hrubá mzda 30.000 Kč
* navíc 13. mzda
* 5 týdnů dovolené
* 2x ročně obuv dle vlastního výběru zdarma
* stravenky
* dárkové karty
* zaměstnanecké slevy
* vstupní a návazná školení
* firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další)
* příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou (přesto se zázemím velké a stabilní společnosti)
* možnost kariérního růstu
* smlouvu na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
* místo výkonu práce Brno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

administrativa, personálně mzdová účetní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Máš výbornou znalost práce v MS Office (word, excel).
* Pokud jsi už pracoval se systémem SAP HR, je to velká výhoda.
* Zajímá tě oblast personálně mzdové problematiky, ideálně se můžeš pochlubit i nějakou praxí.
* Oceníme, pokud máš i znalost slovenské mzdové legislativy (Zákoník práce, daň z příjmu).
* Umíš být systematický/á, pečlivý/á, zodpovědný/á a jsi týmový hráč.
* Nechybí ti komunikační a organizační schopnosti.
* Máš-li znalost slovenského jazyka, je to také velkou výhodou.

Největší maloobchodní prodejce obuvi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Kolínková
E-mail: poslat životopis