Študent/ka duálneho vzdelávania - obor Obchodný/á pracovník/čka - Nové Mesto nad Váhom

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 4,2 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študujte s nami a začnite kariéru vo firme Deichmann.

Najväčší európsky predajca obuvi DEICHMANN-OBUV SK hľadá do programu duálneho vzdelávania žiakov a študentov v odbore:

6442 K obchodný pracovník
4 – ročný študijný odbor ukončený maturitnou skúškou

Pre školský rok 2021/2022 ponúkame štúdium v spolupráci s:
SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom

Hľadáme študenta/ku, ktorý/á bude navštevovať praktické vyučovanie na predajni:
Nové Mesto nad Váhom OC Javorina, Malinovského 2665/36B, Nové Mesto nad Váhom

Na čo sa môžeš pri praxi tešiť?
• Odmenu za produktívnu prácu podľa výkonu.
• Produktové zľavy a bonusy.
• Pracovné oblečenie a obuv zdarma.
• Príjemné pracovné prostredie.
• Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
• Po ukončení odborného výcviku možnosť pracovnej pozície cestujúci/a asistent/ka junior, zástupca/kyňa vedenia predajne alebo predavač/ka.

Čo čakáme od teba?
• záujem o prácu v maloobchode
• príjemné vystupovanie a ochotu učiť sa nové veci
• schopnosť tímovej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najväčší európsky predajca obuvi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DEICHMANN-OBUV, s.r.o.
Londýnské nám. 853/1, Brno Business Park
639 00 Brno-Štýřice
Česká republika