Pridať inzerát

Šéf/ka e-shopu s obuví

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 50 000 Kč/měsíc50000 + 13. plat a další benefity
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší maloobchodní prodejce obuvi – společnost DEICHMANN hledá do svého týmu nového šéfa/šéfku pro český a slovenský e-shop.

Láká tě práce v mezinárodním prostředí a domluvíš se bez problému anglicky?
Řízení e-shopu je tvůj denní chleba a máš zkušenost i s vedením vlastního týmu?

Možná hledáme právě tebe...

Co bude tvou pracovní náplní?
Budeš plánovat, koordinovat a organizovat veškeré činnosti související s provozem 2 nezávislých e-shopů pro ČR a SR

Budeš tedy zodpovědný za:

- dosahování obratových cílů a včasné zavádění opatření, která povedou k naplňování stanovených obratů,
- úpravu procesů v e-shopech dle trendů na trhu a dle požadavků zákazníků, a také kontinuální správu vyhledávací funkce,
- za aktuální podobu webových stránek (budeš vybírat prodejní témata nejen na home page, ale i na landing pages, bannery a další komunikační kanály a notifikace v e-shopu),
- optimalizaci produktových kategorií (např. řazení zboží, správa filtrů, rozdělení kategorií, doporučování zboží apod.),
- dodržování odpovídajících směrnic platných v rámci e-commerce, CI společnosti a platných předpisů pro ochranu osobních údajů,
- kontrolu objednávkového procesu a spravu zákaznických dat,
- dohled nad zákaznickým servisem a na proces vratek a reklamací, fungování dodacího procesu v odpovídající kvalitě a také za dostupnost zboží,
- řízení spolupráce s partnery (kurýrními, balíkovými a dodavatelskými službami a dalšími partnerskými firmami v rámci e-commerce),
- komunikaci s dceřinými společnostmi, mateřskou společností a úzkou spolupráci s dalšími odděleními (performance marketing, social media, offline marketing, zákaznický servis, logistika, nákup,..),
- kontrolu faktur, správu a plánovaní budgetu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti rádi nabídneme?

- zázemí silné, hospodářsky zdravé a stabilní společnosti
- 13 platů a 5 týdnů dovolené
- 2x ročně zdarma obuv
- zaměstnanecké slevy, dárkové poukazy, unišeky
- vstupní a návazná školení
- firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..)
- příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
- kancelář v Brně
- nástup co nejdříve

Informace o náboru

Pokud si myslíš, že jsi právě ty tím pravým člověkem pro nás, pošli nám svůj životopis v českém/slovenském a německém/anglickém jazyce spolu s pár řádky, kde nám povíš, proč by tě lákalo pracovat právě u nás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

e-commerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si tě představujeme?
- máš min. středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie/marketingu, vysoká škola je výhodou,
- pyšníš se víceletou zkušeností s řízením provozních a komerčních činností v rámci internetového obchodu a máš i praxi s vedením vlastního týmu,
- velmi dobře se orientuješ v IT oblasti, zejména v Microsoft Office, Adobe Photoshop, Google Analytics a dalších nástrojích nezbytných pro analýzu a optimalizaci webu,
- zvládneš perfektně komunikaci v angličtině, výhodou je znalost němčiny,
- jsi osobnost s důrazem na dosahování stanovených cílů - zejména v rámci online shopu,
- máš velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti, a také prozákaznický přístup,
- jsi samostatná jednotka, ale i týmový hráč, s organizačním talentem a skvělým time-managementem,
- umíš řešit problémy, jsi pozitivní a změny či inovace vítáš s otevřenou náručí.

Největší maloobchodní prodejce obuvi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

DEICHMANN-OBUV SK, s.r.o.
Ul. Logistického parku 1
929 01 Dunajská Streda
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucie Kolínková
E-mail: poslať životopis