Pridať inzerát

Vedúci/a predajne DEICHMANN Zlaté Moravce

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac• 13 miezd a 5 tyždňov dovolenky • 2x ročne pracovná obuv, darčekové karty • Zamestnanecká zľava na tovar • Ďalšie bonusy a benefity • Vstupné a nadväzujúce školenia • Zmluva na dobu neurčitú • Možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho/-u do našej predajne na plný pracovný úväzok za 1350 EUR mesačne + provízia z obratu.

Aká bude vaša pracovná náplň?
• Samostatne povediete zverenú predajňu a celý náš priateľský kolektív
• Pôjdete príkladom a budete sa aktívne zapájať pri predaji, práci s tovarom a starostlivosťou o zákazníkov

Čo vám radi ponúkneme?
• Hrubý mesačný plat 1200 Eur + provízia z obratu
• 13 miezd a 5 tyždňov dovolenky
• 2x ročne pracovná obuv, darčekové karty
• Zamestnanecká zľava na tovar
• Ďalšie bonusy a benefity
• Vstupné a nadväzujúce školenia
• Zmluva na dobu neurčitú
• Možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť
• Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou

Pokiaľ si myslíte, že ste to práve vy, pošlite nám svoj životopis spolu s fotkou a pár riadkami, v ktorých nám poviete, prečo by vás lákalo pracovať práve u nás.

Chýbajú vám nejaké informácie? Zavolajte nám a my vám ich radi doplníme: 00421 910 714 559.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ako si vás predstavujeme?
• Už ste neraz viedli tím a predávali v maloobchodnom prostredí
• Ste úplne samostatná a zodpovedná jednotka, ktorá sa nebojí v práci zabrať
• Vaša časová flexibilita Vám dovoľuje pracovať aj počas víkendov
• Vždy sa radi naučíte niečo nové o našich produktoch

Najväčší európsky predajca obuvi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DEICHMANN-OBUV SK, s.r.o.
Ul. Logistického parku 1
929 01 Dunajská Streda
Česká republika