Zástupca/kyňa vedúcej/eho predajne Bratislava, Avion - skrátený úväzok

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 465 Eur + provízie, 13 miezd a zmluvu na dobu neurčitú, 5 týždňov dovolenky, zamestnanecké zľavy a bonusový program
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ módu, topánky, kabelky a všetko čo k tomu ešte patrí? Rád komunikuješ a si v stredu diania? Tak potom si narazil presne na prácu pre teba.

Na predajňu Bratislava Avion hľadáme zástupca/kyňu vedúcej predajne na skrátený pracovný úväzok 20 hod/týždenne. Nástupná hrubá mesačná mzda 465 EUR + provízia z obratu, 13 miezd, zmluvu na dobu neurčitú, 5 týždňov dovolenky a ďalšie benefity. Práca na skrátený úväzok vhodná aj pre študentov a maminy na materskej a rodičovskej dovolenke. Tak neváhaj a prihlás sa.

Aká bude tvoja pracovná náplň?
• Rôznorodá a zaujímavá práca na najviac obrátkovej predajni v rámci Bratislavy
• So zákazníkmi budeš v úzkom kontakte a rád im aktívne poradíš

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

465 Eur + provízie, 13 miezd a zmluvu na dobu neurčitú, 5 týždňov dovolenky, zamestnanecké zľavy a bonusový program

Čo ti radi ponúkneme?
•Hrubá mesačná mzda za SKRÁTENÝ úväzok 20 hod/týždenne: 465 EUR mesačne + provízia z obratu
•Práca na skrátený úväzok vhodná aj pre študentov a maminy na materskej a rodičovskej dovolenke.
•13 miezd a zmluvu na dobu neurčitú, 5 týždňov dovolenky
• Stravné karty
• 2x ročne pracovná obuv zadarmo a firemné oblečenie
• Vianočný darček, Multi Sport kartu, zamestnanecké zľavy na tovar, darčekové karty
• Predajné sútaže, vianočný večierok a firemné akcie
•Vstupné a nadväzujúce školenia
•Možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť
•Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou

Zaujal ťa náš životopis? Spĺňaš vyššie uvedené požiadavky? Tak neváhaj a zašli nám svoj životopis cez tlačidlo ODPOVEDAŤ.

Chýbajú ti nejaké informácie? Zavolajte nám a my ti ich radi doplníme: 00421 910 714 559.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?
• Komunikácia so zákazníkmi a vrúcny prístup k nim sú pre teba na prvom mieste
• Predaj si užíváš a máš ho v krvi
• Nevadia vám zmeny ani cez víkendy

Najväčší európsky predajca obuvi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DEICHMANN-OBUV SK, s.r.o.
Ul. Logistického parku 1
929 01 Dunajská Streda
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucie Svánovská
E-mail: poslať životopis