Pridať inzerát

Firemní právník pro ČR a SR

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brno, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 Kč + 13. plat
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láká Vás pracovat pro největšího prodejce obuvi v Evropě? Pro naši centrálu v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Právník pro ČR a SR.

Co bude Vaší pracovní náplní?
Právní agenda společnosti za Českou i Slovenskou republiku, zejména:
• připomínkování nájemních smluv, dodatky k nim a související agenda (evidence v SAP)
• spotřebitelské reklamace, mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, zastupování společnosti před Českou/Slovenskou obchodní inspekcí, před soudy
• smluvní právo
• poradenství v oblasti pracovního práva
• agenda ochrany osobních údajů
• spolupráce na přípravě interních dokumentů a směrnic
• sledování legislativních změn a jejich dopadu na společnost

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

50 000 Kč + 13. plat

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Vám rádi nabídneme?
• měsíční hrubou mzdu 50 000 Kč - 13x ročně,
• 5 týdnů dovolené,
• 3x ročně zdarma obuv,
• zaměstnanecké slevy, dárkové poukazy, unišeky,
• firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..),
• vstupní a návazná školení,
• přátelské pracovní prostřední v silné a stabilní mezinárodní společnosti,
• místo výkonu práce Brno,
• pracovní smlouvu na dobu určitou - zástup za MD,RD.

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ si myslíte, že ste to práve Vy, pošlite nám svoj životopis spolu s pár riadkami, v ktorých nám poviete, prečo by Vás lákalo pracovať práve u nás.

Chýbajú Vám nejaké informácie? Zavolajte nám a my Vám ich radi doplníme: 00421 911 018 967.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co od Vás očekáváme?
• magisterské studium v oboru právo
• výbornou znalost smluvního práva, pracovního práva, problematiky ochrany spotřebitele a ochrany osobních údajů
• znalost NJ a AJ slovem a písmem (včetně právní terminologie)
• výborné komunikační dovednosti
• schopnost samostatného analytického uvažování
• předchozí praxi v oboru

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Najväčší európsky predajca obuvi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DEICHMANN-OBUV SK, s.r.o.
Ul. Logistického parku 1
929 01 Dunajská Streda
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucie Svánovská
E-mail: poslať životopis