Pridať inzerát

Asistent/ka nákupu

Dedoles s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac(konečná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pričuchnúť k nákupnému oddeleniu a bližšie spoznať jeho procesy a fungovanie? Naše oddelenie nákupu hľadá k sebe posilu v podobe človeka, ktorého práca bude baviť, nebojí sa Excelu a preferuje skôr prácu v kancelárií so svojimi kolegami ako sedieť sám/sama doma na home office. :)

Ak ťa zaujíma obchod a nákup, hľadáš pre seba odrazový mostík a pri tom si za každých okolností tímový/á hráč/ka, tak možno hľadáme práve teba.

Ako asistent/ka nákupu budeš tvojmu tímu najväčšia pomoc pri rôznych úlohách podľa potreby. Čo si pod tým predstaviť?

- Zadávanie objednávok do systému,
- Správa dokumentov - faktúr, objednávok - nech v tom máme poriadok ????,
- Dohľadávanie informácií - faktúr, dodacích listov, objednávok, zmlúv,
- Zhotovovanie záznamov zo stretnutí, zaznamenanie všetkých dôležitých úloh, na ktorých sa tím dohodol,
- Príprava akčných krokov,
- Organizácia stretnutí,
- Kontrola dát, organizácia elektronickej schránky oddelenia,
- Komunikácia s inými oddeleniami.

Taktiež momentálne prechádzame zmenou systému a sme vo fáze implementácie, takže mnoho úloh bude spojených s importovaním a exportovaním dát.

Ak si myslíš, že toto je pozícia práve pre teba, tak neváhaj a pošli nám CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi ťa do tajov tejto pozíciu zaučíme a pomôžeme ti všetko pochopiť, avšak od teba potrebujeme aspoň:

- Ukončenú strednú školu s maturitou,
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 - nerobí ti problém pochopiť text, napísať email a občas vybaviť nejaký ten telefonát,
- Znalosť MS Excel – nie sú ti cudzie funkcie ako AVERAGE, SUM, ID, VLOOKUP a nezľakneš sa ani kontingenčnej tabuľky.

Hľadáme k nám človeka, ktorý má dobré organizačné schopnosti, vie si úlohy prioritizovať, pracovať samostatne a má logické myslenie. Taktiež ak máš predošlú skúsenosť z podobnej pozície, bude to pre teba veľkou výhodou.

Dedoles je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Za Koníčkom 14
902 01 Pezinok