Pridať inzerát

IT technik junior (Ref: B)

Dedoles s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacvýsledná mzda v závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím IT technikov potrebuje posilu. Tentokrát hľadáme dvoch šikovných IT technikov Juniorov, ktorí sa chcú posúvať vpred a učiť sa nové veci zo sveta IT. Naučíme Ťa, ako vyriešiť každodenné technické problémy s ktorými sa stretávame, ale aj tie, ktoré až tak bežné nie sú. Čím viac sa chceš naučiť, tým lepšie! (pre Teba aj nás ;) ).

Za čo budeš zodpovedný?

- starostlivosť o IT vybavenie v kancelárii a sklade, nákup, inštalácia, údržba, riešenie problémov s HW, SW a sieťou;
- podpora používateľov v kancelárii, sklade a na predajniach
- správa používateľských účtov a oprávnení
Ak máš chuť naštartovať svoju kariéru v IT, neváhaj a posielaj životopis.

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, ako napríklad EAP program, online cvičenie, jógu, knižnicu, plnehradené stravné lístky, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a mnohé iné.

Informácie o výberovom konaní

2 kolá pohovorov

Požiadavky na zamestnanca

správa počítačov (Windows, Mac) - pokročilý
základy správy siete
komunikatívnosť
schopnosť aktívne riešiť problémy s dodávateľmi

Dedoles je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Za Koníčkom 14
902 01 Pezinok