Pridať inzerát

Treasury Supervisor

Dedoles s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR, na základe skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia Ťa bankové operácie, platobné brány, kurzové lístky, meny? Máš skúseností s nastavovaním procesov, analýzou, či riadením menšieho tímu?

Na naše Dedoles účtovné oddelenie, hľadáme človeka, ktorý zastreší TREASURY tím.

Tvojou úlohou bude:

- revidovanie a nastavovanie procesov pre styk s bankou a platobnými bránami,

- analyzovanie kurzových rozdielov a navrhovanie opatrení,

- participovanie na príprave a vyhodnocovaní cashflow plánu,

- zabezpečovanie plynulého chodu bankovej agendy a jej napojenie na účtovníctvo.

Ak máš v tejto oblasti skúsenosti a máš nám čo ponúknuť, pošli CV, my sa ti radi ozveme :)

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Hľadáme samostatného, zodpovedného človeka so schopnosťou logicky myslieť, používať MS Excel a angličtinu na pokročilej úrovni, ktorý má prehľad v:

- ponukách a produktoch bánk a platobných brán,

- orientuje sa v kurzových lístkoch a obchodovaní v rôznych menách,

- má skúsenosti s plánovaním cash,

- zvládne viesť menší tím.

Dedoles je internetový obchod s originálnymi produktami s pridanou hodnotou, ktoré predávame do viac ako 10 európskych krajín.

V Dedolese pracuje tím mladých ľudí, ktorí kráčajú za veľkou víziou. Máme špeciálny vizuálny štýl produktov a vlastnú značku oblečenia Dedoles.

Viac info o nás na http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Za Koníčkom 14
902 01 Pezinok