Práce v ČR - Specialista zákaznické podpory pro SK - vánoční osvětlení

decoLED SK s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladenská 37, Dobrovíz, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 150 - 1 400 EUR/měsícmotivační ohodnocení, odměny, stravenkový paušál
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zákaznická podpora slovenského eshopu pro maloobchod a velkoobchod
komunikace se zákazníky přes telefon, email i na sociálních sítích
vedení kompletní agendy eshopu, marketing
vkládání nových výrobků, aktualizace informací, optimalizace textů
vyřizování objednávek z eshopu a jejich předání k expedici
řešení reklamací
administrativa spojená s chodem eshopu (evidence dokladů a faktur, spolupráce s účetní kanceláří)
spolupráce s obchodním zástupcem pro Slovensko
spolupráce s maďarskou zákaznickou podporou

Zaměstnanecké výhody, benefity

stabilní práci v dynamicky se rozvíjející české rodinné firmě
nástupní mzda v rozmezí 28.000 - 35.000,-
příspěvek na stravování
firemní telefon
motivační finanční ohodnocení
možnost občasné práce z domova
slevy na firemní produkty
různorodou kreativní práci v menším týmu
krásné pracovní prostředí v prostorách Vánočního dvora
nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe na obdobné pozici velkou výhodou, ne však podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výborné komunikační schopnosti slovem i písmem
znalost slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
prozákaznický přístup, ochota, trpělivost
uživatelská znalost Microsoft Office
znalost ekonomického systému Pohoda velkou výhodou
aktivní přístup k práci
schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
předchozí zkušenosti z oblasti zákaznického servisu vítány
časová flexibilita zejména v předvánočním období

Společnost DECOLED s.r.o. se již více než 20 let zabývá vánočním a slavnostním osvětlením. Naše práce je kreativní a rozmanitá. Rozvíjíme vlastní výrobní řadu světelných dekorací, realizujeme zajímavé světelné koncepty pro města a obchodní centra nejen po celé České republice, ale i v různých státech Evropy. Poskytujeme kompletní servis našim zákazníkům od návrhu až po samotnou výrobu a montáž.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců