Pridať inzerát

Technik, servis strojov a zariadení

DECODOM, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pílska 7, Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ provízie /priemerná mzda brutto 1 500
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostikovanie porúch (I/O moduly, servá, fr. meniče, PC technika, práca so servisným SW, riadiacimi systémami)
- komunikácia so zahraničnou servisnou podporou
- komunikácia s výrobou
- technická podpora pre výrobu a servisné oddelenia
- zabezpečovanie včasného odstraňovania porúch
- vykonávanie evidencie zmien a porúch na zariadeniach
- objednávanie servisu u externých firiem,
- sprevádzanie externých technikov a firiem
- organizovanie preventívnej údržby
- práca s firemným informačným systémom

- práca v Slovenskej spoločnosti s 20. ročnou tradíciou
- kariérny rast
- stabilný príjem
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na stravovanie
- finančná odmena pri pracovnom výročí
- finančná odmena pri životných jubileách
- odmeny pre darcov krvi
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis spolu s motivačným listom adresujte na PERSONÁLNE ODDELENIE spoločnosti DECODOM.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.10.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronik, strojár, elektrotechnik, IT

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou znalosť čítania elektrotechnických schém, technických výkresov, časová flexibilita.
Dobre komunikačné zručnosti, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, rozhodnosť, flexibilita, výborné analytické schopnosti, vyjednávacie zručnosti, reprezentatívny prejav a vystupovanie. Ochota učiť sa a zlepšovať svoje zručnosti. Úplné základy programovania.
Výhodou sú skúsenosti so všetkými verziami Windows,
základná znalosť riadiacich systémov Beckhoff , Siemens, PLC.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilska 7
955 13 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Jana Kalafutová
Tel.: +421385352485
E-mail: poslať životopis