Tu aimes le français? Staň sa koordinátorom prekladov v Decathlone! (Part-time)

Decathlon SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 625 EUR/mesiac-platí pre úvazok 20h/týždenne - mesačný bonus do výšky 15% zo základnej zložky mzdy + príspevok na stravu - Podiel na zisku spoločnosti vyplácaný raz ročne do výšky dvojnásobku základnej zložky mzdy - Benefit systém spoločnosti Decathlon Nástupný plat môže vyť prehodnotený na základe skúseností kandidáta
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je francúzština tvojim obľúbeným jazykom? A angličtina ti tiež neni cudzia?

Tak čítaj ďalej..

Do nášho prekladateľského tímu Decathlon Slovensko hľadáme vášnivú športovkyňu / vášnivého športovca so zanietením pre francúzštinu/ lokalizáciu a prácu v tíme. Nemala by ti chýbať odvaha robiť veci inak, kreativita, vitalita, chuť cestovať (práca zahŕňa aj občasné pracovné cesty) a mal(a) by si mať dobré organizačné a komunikačné schopnosti. Momentálne hľadáme nového kolegu / kolegyňu na skrátený pracovný úväzok (20h/týždeň).

Náplňou Tvojej práce bude:

Koordinovať prekladateľské procesy

Lokalizovať obsah so zacielením na športovcov

Zastrešovať funkcionalitu a procesy interného nástroja na preklady

Prekladať dokumenty a projekty pre interné potreby Decathlonu

Komunikovať s externými partnermi

Vytvárať a nastavovať nové procesy

Čo ti ponúka Decathlon?
mladý kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – „Radosť zo športu!“,
osobnostný a profesionálny rast a možnosť napredovať,
teambuildingy plné športu a všetkého, čo k nemu patrí,
zamestnanecká zľava na Decathlon Passion Brands produkty,
možnosť investovať do akciového programu – Shareholding,
podiel na zisku spoločnosti
sociálny fond - príspevok na športové aktivity alebo Multisport karta
životné/úrazové a cestovné poistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky
Znalosť anglického a francúzskeho jazyka na úrovni (aspoň) B2
Dobrý time management
Schopnosť pracovať samostatne
Proaktívny a zodpovedný prístup
Skvelý time management
Dôraz na detail
Dobré komunikačné schopnosti
Predošlé skúsenosti s prekladom alebo lokalizáciou výhodou
Chuť učiť sa a prichádzať s novými nápadmi
Prozákaznícky a proaktívny prístup

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov