Pridať inzerát

Administratívny pracovník/ Recruiter

DEAL & WIN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná zložka, bonusy v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie kandidátov v regióne
- zverejňovanie inzerátov na webových portáloch
- kontaktovanie kandidátov, realizácia telefonických a osobných
pohovorov
- nábor a výber nových zamestnancov na rôzne pozície
- zabezpečovanie včasnej obsadenosti zákaziek
- koordinácia nástupov a súvisiaca administratíva
- komunikácia so zamestnancami
- oboznamovanie nových uchádzačov o podmienkach práce
- komplexná zodpovednosť za administratívne činnosti
- kontrola, spracovanie a evidencia dochádzok zamestnancov
- príprava podkladov pre mzdové a personálne oddelenie
- vystavovanie potvrdení a súčinnosť so štátnymi orgánmi
- zefektívňovať procesy a činnosti v rámci pridelenej agendy
- spolupráca pri navrhovaní náborovej stratégie
- operatívne plnenie úloh nadriadeného

- motivujúce finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- notebook
- mobilný telefón
- firemné auto k dispozícii

Sú komunikácia, samostatnosť, pozitívny prístup, organizovanosť tvojou silnou stránkou? Ak áno, pošli nám svoje CV, aby si sa k nám mohla/mohol pridať čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratívny pracovník/ recruiter

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oblasti náboru zamestnancov
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- orientácia na cieľ/ výsledok
- vytrvalosť pri dosahovaní stanovených cieľov
- proaktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti upratovania, technickej správy budov, starostlivosti o zeleň a cestné komunikácie, personálny leasing.

Bližšie informácie o spoločnosti vrátane referencii:
www.dealandwin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov