Pridať inzerát

Náborový špecialista/recruiter

DEAL & WIN

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kragujevská, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná zložka + odmeny, bonusy v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontaktovanie potencionálnych kandidátov, organizovanie a
zabezpečovanie včasnej obsadenosti zákaziek
- realizácia telefonických a osobných pohovorov
- oboznamovanie nových uchádzačov o podmienkach práce
- aktívne vyhľadávanie, inzercia a nábor nových zamestnancov
- komunikácia so zamestnancami ohľadom práce, obsadzovania zmien
- výber uchádzačov na rôzne pozície, najmä nekvalifikované
- komplexná zodpovednosť za administratívne činnosti
- kontrola, spracovanie a evidencia dochádzok zamestnancov
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie

- motivujúce finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- získanie praktických skúseností z oblasti recruitmentu a HR
- mobilný telefón
- notebook
- príjemný kolektív

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené okrajové požiadavky, aby svoj štruktúrovaný životopis, posielali výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači a to telefonicky alebo e-mailom.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov a administratíva
- samostatnosť, iniciatívnosť, flexibilita, proklientská orientácia
- výborné komunikačné schopnosti
- ovládanie anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- skúsenosti s výrobným odvetvím výhodou
- ochota a chuť pracovať s ľuďmi
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti upratovania, technickej správy budov, starostlivosti o zeleň a cestné komunikácie, personálny leasing.

Bližšie informácie o spoločnosti vrátane referencii:
www.dealandwin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov