Pridať inzerát

Špecialista pre hovädzí dobytok

De Heus s.r.o.: Kendice

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 100 EUR/mesiacmzda je v hrubom vrátane bonusov; navyše sú diéty a ročné prémie
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj kŕmnych zmesí pre hovädzi dobytok vyrábaných spoločnosťou De Heus a.s.,
- pravidelný kontakt so zákazníkmi, servisná podpora a odborné poradenstvo v chovoch,
- hodnotenie technických a ekonomických výsledkov,
- zber a odovzdávanie informácií z trhu.

- Systémové vzdelávanie a odborný rast,
- služobný automobil aj na súkromné ​​účely,
- služobný počítač a mobil,
- zamestnanecké výhody (ročné prémie, príspevok na penziu, firemný teambuilding a ďalšie akcie).

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem, pošlite životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výživa zvierat, Krmivárstvo, Veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

poľnohospodárska prvovýroba; obchod v poľnohospodárstve

Počet rokov praxe

3

- Výborné komunikačné schopnosti,
- samostatnosť, iniciatíva, orientácia na cieľ,
- ochota denne cestovať.

Každý deň pracujeme na zaistení lepšieho prístupu k bezpečnému a zdravému jedlu pre rastúci globálnu populáciu. Robíme to tak, že poskytujeme našim zákazníkom produkty a služby, ktoré potrebujú k starostlivosti o ich zvieratá a riadenia udržateľného rozvoja ich podnikania. To sa odráža v poslaní a vízii našej spoločnosti.