Pridať inzerát

Vodič MKD

DE CLERCQ Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 - 2 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy ťahač + náves (plachtový / frigo ) alebo tandemová súprava na turnusovú prácu .
* Kompletizácia prepravných dokumentov CMR, POD.
* Starostlivosť o pridelené vozidlo.
* Riadenie sa pokynmi dispečerov.
* Možné turnusy 4+1, 6+2 alebo 3+1 po dohode.
* Začiatok turnusu v pondelok a koniec turnusu v piatok v Senci.
* Medzinárodná preprava SK, AT, DE, BE, FR, NL, ES.

* Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď s možnosťou zaučenia.
* Čistý príjem 1700-2500 EUR (podľa typu turnusu).
* Motivačné bonusy, bonusy za odpracovaný deň, diéty nad rámec.
* Referenčný bonus za odporučenie nového vodiča 200 EUR!
* Práca na turnusy a pracovné voľno podľa dohody.
* Soc. zázemie (spol.miestnosť, pračka, sušička, kuchynka, kúpeľňa) v sídle spoločnosti.
* Pravidelné školenia vodičov.
* Kurz ADR výhodou .
* Lekárske prehliadky, kurzy ADR, zdravotné prehliadky preplácané zamestnávateľom.
* Ťahače vybavené chladničkami, klímou, kúrením.
* Diéty vyplácané 2x po 15. dni a po 31. dni, mzda 1x mesačne.
* Každoročná obnova vozového parku – Scania.

Uchádzač reakciou na pracovnú ponuku v zmysle Zákona č.122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov súhlasí so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Flexibilita
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Psychotesty
ADR - výhodou
Trestná bezúhonnosť
Kvalifikačná karta vodiča
Digitálna tachografová karta
Schopnosť dorozumieť sa aspoň v jednom z jazykov (DE/EN/FR)

Dcéra zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky so 60 ročnou tradíciou. Jeden z popredných lídrov na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná cesta 5
90301 Senec