Pridať inzerát

Operátor cestných stavieb / Stavebný robotník

DAX Premium s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Korbach, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap/ Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri zariaďovaní staveniska a realizácia opatrení na zabezpečenie staveniska
Riadenie a obsluha malých zariadení / bager
Kladenie a montáž potrubí
Dlažobné práce, kladenie obrubníkov a kamenných platní
Údržbárske práce na cestách a chodníkoch

Nemecká pracovná zmluva
Služobné vozidlo
Podpora zamestnávateľa pri hľadaní ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov o zaslanie CV v nemeckom jazyku.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vyhovujúcich kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stavebnú spoločnosť špecializujúcu sa na cestné a inžinierske stavby. V Hesensku a Durínsku má klient cca 200 zamestnancov. Pozícia sa obsadzuje pre lokalitu v Korbachu (Hesensko) a staveniská hlavne v oblasti Severného Hesenska, Severné Porýnie-Vestfálsko, hľadáme partiu na posilnenie tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestné stavby, stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Absolvované odborné vzdelanie v stavebníctve alebo príslušná odborná prax
Zručnosť
Platný vodičský preukaz
Schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť a pracovné nasadenie

Personálne poradenstvo, recruitment.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci