Pridať inzerát

DevOps Engineer

Davinci software s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomášikova 64, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacMzda sa odvíja od pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako DevOps Engineer navrhuješ, nasadzuješ a vytváraš cloud infraštruktúru pre SaaS aplikácie v Amazon Web Services. Používaš, prípadne vytváraš nástroje na automatizáciu. Si ochotný sa neustále zlepšovať a rozširovať svoje vedomosti. Aktívne sa podielaš na riešení problémov, čítanie logov ti nerobí žiadny problém a ak poznáš spôsob, ako to vyriešiť cez CLI a nie cez GUI tak si náš človek.

• prácu v profesionálnom tíme
• prístup k zaujímavým technológiám a možnosť navštíviť konferencie v rámci aj mimo SR
• pravidelné AWS meetupy a Tech sessions na mesačnej báze
• firemnú knižnicu, ktorá obsahuje elektronické knihy a aj množstvo knižných vydaní
• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme:
- administrácia Linux (90% infraštruktúry beží na Linux serveroch) a Windows serverov
- základy virtualizácie
- základy sieťových technológií (NAT, firewall, routing, ...)
- základy skriptovacích jazykov (Bash, Python...)
- algoritmické a logické myslenie
Výhodou:
- práca s Amazon AWS cloud systémom
- konfiguračný manažment rôznych typov (používame Puppet)
- docker knowledge
- niečo o Jave, aplikačných serveroch a toolingu (Tomcat, JVM, Nexus, Jenkins, Git) a databázach (SQL, NoSQL)

Davinci software je skúsená IT softvérová spoločnosť so zameraním na finančný sector. Pracujeme v úzkej spolupráci s kolegami z Holandska a Belgicka, aby sme naším zákazníkom poskytli čo najvyššiu kvalitu.

Vyvíjame komplexné riešenia najmä pre banky a poisťovne. Naším cieľom je ľahká integrácia produktov a riešení do existujúcich infraštruktúr klientov (najmä prostredníctvom web servisov). Takto zaručíme, že klient nemusí prestavovať celú architektúru a vie zefektívniť svoje procesy za krátky čas. Naše riešenia bežia najmä v cloude. Štandardný projekt u nás trvá približne 1 rok.

Nadšenie, inovácie a výsledky sú už od založenia spoločnosti na Slovensku našimi základnými hodnotami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomášikova 64
831 04 Bratislava