Pridať inzerát

Predavač mäsa a mäsových výrobkov

Dávid Szekély

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Lányiho 1, Kežmarok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj mäsa a mäsových výrobkov zákazníkom,
- objednávanie, príjem a dokladanie tovaru,
- práca s pokladňou a platobným terminálom,
- udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni,
- kontrola kvality a trvanlivosti tovaru,
- označovanie tovaru cenovkami a kontrola správnosti cenoviek,
- informovanie zákazníkov o predávanom sortimente,
- pravidelné vykonávanie inventúr na predajni.

Pozícia vhodná len pre muža z dôvodu vykladania tovaru väčšieho objemu .
V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslanie Vášho životopisu je považované za vyjadrenie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania na uvedené pracovné miesto.

Spracúvanie Vašich osobných údajov v rámci výberového konania sa zakladá na súhlase podľa článku 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR).

Ak nie je vo Vašej žiadosti uvedená doba, počas ktorej môžeme Vaše osobné údaje s Vašim súhlasom spracúvať za účelom evidencie možných kandidátov pre budúce výberové konania, Váš životopis a Vaše osobné údaje po ukončení výberového konania zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predavač

Počet rokov praxe

prax v odbore vítaná

Skúsenosti s prácou v obchode,
- záujem a chuť predávať,
- príjemné a ústretové vystupovanie,
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť.

Mäsiareň u Dávida sa zaoberá spracovaním a predajom mäsa a výrobou mäsových výrobkov.

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Szekély
Tel.: +421911181736
E-mail: poslať životopis