Pridať inzerát

Asistentka konateľa/administratívna pracovníčka

DAVICHI s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vyšehradská, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac13 plat
  • Termín nástupu: 1.10.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce, príprava podkladov pre účtovnú firmu, vystavovanie dokladov v ekonomickom systéme Pohoda, e-mailová komunikácia s nemeckými partnermi, analyticky ekonomické spracovanie výsledkov, úkony spojené s prihlasovaním vozidiel na dopravnom inšpektoráte - STK, EK, KO. Riešenie poistných udalostí s poisťovňami, preberanie/odovzdávanie vozidiel klientom. Sprostredkovanie leasingov vozidiel pre leasingové spoločnosti.

Firemný telefón, notebook, služobné vozidlo,

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý sa orientuje v automobilovom odvetví. Má analytické a ekonomické myslenie, ovláda základy účtovníctva.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.9.2022 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automobilový sektor

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Ekonomický softvér Pohoda - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Flexibilita, samostatnosť, aktívny vodič, zodpovednosť, lojálnosť, znalosť účtovníctva výhodou,

Spoločnosť DAVICHI s.r.o. sa zaoberá dovozom, predajom a prihlasovaním vozidiel, prenajímaním a dlhodobým operatívnym leasingom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudovít Daniš
Tel.: +421903220188
E-mail: poslať životopis