Pridať inzerát

Asistentka riaditeľa

Davetec s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť hľadá do svojho tímu posilu v podobe Asistentky riaditeľa. Ponúkame zázemie stabilného pracovného miesta v mladom dynamickom kolektíve a priestor pre osobnostný a profesijný rast. Nazriete do kuchyne vedenia stavebnej spoločnosti a budete mať možnosť pochopiť súvislosti obchodného fungovania podnikateľského subjektu. V našom tíme radi privítame proaktívneho človeka so zmyslom pre poriadok a dôslednosť.

Asistentka riaditeľa:

-administratívne práce podľa pokynov riaditeľa
-evidencia a odosielanie pošty
-príprava a evidencia rôznych druhov zmlúv a dokumentov v internom IS
-zabezpečovanie marketingových aktivít spoločnosti, propagácia na FB a LI
-správa webových stránok spoločnosti
-vykonávanie ďalších prác súvisiacich s prevádzkou a plynulým chodom spoločnosti

-flexibilná pracovná doba
-moderné pracovné prostredie
-práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
-predpoklad trvalého zamestnania

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu [email protected] Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru. Na osobný pohovor budú oslovení iba vybraní uchádzači po abslovovaní prvotného telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Odoo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, obchod, financie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-organizačné schopnosti
-príjemné vystupovanie
-proaktivita
-samostatnosť
-zodpovednosť

Spoločnosť Davetec s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva a energetiky od roku 2012 a za 10 rokov fungovania sa vyprofilovala na jedného z lídrov vo svojom odbore nie len na Východnom Slovensku. Celoslovenskú pôsobnosť spoločnosti zabezpečujú tímy profesionálov v Košiciach a v Bratislave. Činnosť spoločnosti je zameraná na komplexnú správu a realizáciu technického zariadenia budov (TZB). Našim cieľom je poskytnúť klientom ucelenú službu, počnúc identifikáciou tej správnej technológie, cez návrh a inštaláciu, až po správu dokončených projektov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov