Pridať inzerát

účtovník/čka so znalosťou podvojného účtovníctva

DAUTIP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca mesto, Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovníctva
- komunikácia s daňovým úradom
- spracovanie všetkých výkazov súvisiacich s vedením účtovníctva
- zodpovednosť za uzávierkové práce
- komunikácia s klientmi

Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou ďalšieho vzdelávania sa

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
ALFA - Pokročilý

min. 5 ročná prax v účtovníctve
- vyžaduje sa kvalitná a samostatná práca
- dobrá znalosť/orientácia v platnej účtovnej a daňovej legislatíve
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností je vítaná
- zodpovednosť, logické a analytické myslenie, vyrovnanosť, odolnosť voči stresovým situáciám
- práca v programoch Alfa plus, Omega nutnosť

Spoločnosť poskytuje služby súvisiace s vedením jednoduchého a podvojného účtovníctva a spracovania miezd pre fyzické a právnické osoby a daňové poradenstvo.