Pridať inzerát

Python alebo PHP programátor

DataSpot s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kapitulská 12, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
hľadáme dvoch programátorov, ale môže byť aj jeden. Máme záujem o človeka, ktorý veľmi dobre ovláda jazyk PHP alebo Python. Podľa toho v čom sa cíti lepšie ho zaradíme do našich projektov.

Niečo o nás a našich technológiách:
● PHP (nette), Python, NodeJS, ReactJS
● ako databázovú vrstvu všade používame MondoDB (prípadne ElasticSearch)
● verzujeme pomocou GITu a používame Docker
● pracujeme s MacOS alebo Linux = Windows nemáme radi
● máme vlastný RACK a niekoľko serverov

Čo sa môžeš u nás priučiť a s čím budeš pracovať:
● programovanie umelej inteligencie (AI) pre automatizované spracovanie dát
● úprava a manažment Python robotov (skriptov), ktorí sťahujú verejné dáta a vytvárajú tak našu obrovskú Mongo databázu
● vývoj programov na sťahovanie nových datasetov
● práca s bigdata, analýza dát, príprava exportov
● programovanie a údržba našich web aplikácií
● nasadzovanie aplikácií do linuxovej produkcie

Zaujímame sa o:
● umelú inteligenciu
● inteligentné riešenia
● blockchain a cryptomeny
● investovanie

Ak ťa niečo z hore uvedeného zaujalo, neváhaj sa nám ozvať. Prídi na kávičku a podebatíme s čím by si nám vedel pomôcť, čo ťa zaujíma a čo ťa môžeme naučiť.

● časovo flexibilná práca,
● kancelária v centre mesta alebo práca z domu,
● príjemné a neformálne prostredie,
● práca v mladom kolektíve,
● pravidelné firemné akcie,
● prácu s najnovšími technológiami,
● zaujímavé platové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť DataSpot s.r.o. je mladá, dynamická firma, ktorá poskytuje kompletné riešenia v oblasti spracovania dát.