Pridať inzerát

Business Analytik/Software Architect

Datapac s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Elektrárenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 750 EUR/mesiacmzda v závislosti od tvojich skúseností (+ možné odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou a misiou je analyzovať a pochopiť požiadavku od zákazníka, interný nápad, vylepšenie alebo iný podnet a pripraviť z toho výstupy.

Náplňou práce a žiadanými výstupmi v konečnom dôsledku budú:

- analýzy, návrhy riešení a zadania pre oddelenie vývoja
- dátové modely, procesné diagramy, API definície, UML, BPMN
- podklady pre cenové ponuky
- konzultácie

Datapac je stabilná firma s výrazne rodinnou atmosférou. Spoločne pracujeme, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu a keď prejdú tieto ťažké ,,coronové" časy, bude to viac ako prospešné.

Stále málo? Tak spomenieme ešte:

- zaujímavé projekty na medzinárodnej úrovni
- kreatívny tím plný technologických nadšencov
- neformálne firemné prostredie, kde bez rozmýšľania môžeš každému tykať
- veľká firemná kuchyňa
- odborné a softskillové školenia, ktoré si môžeš sám vybrať
- voľné dni medzi sviatkami (nad rámec zákona)
- podpora pohybu napríklad multisport kartou, posilňovňou, tenisom, basketbalom, futbalom alebo ping-pongom
- hodiny anglického jazyka priamo vo firme

Zaujalo ťa to a spĺňaš naše požiadavky? Tak potom neváhaj a pošli svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Domain-driven design (DDD) - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
SQL - Základy
NoSQL - Základy
API - Základy

Hľadáme kreatívneho a logicky uvažujúceho analytika, ktorý rozumie špecifickému sektoru trhu (retail).
Predpokladáme vysokú schopnosť a ochotu učiť sa.
Rovnako tak je dôležitá schopnosť vytvoriť špecifikáciu na základe business požiadaviek a schopnosť rozvinúť myšlienku k realizácii.
Je dôležité byť tímovým hráčom, ktorý sa dohovorí po anglicky (medzinárodné projekty, zahraniční klienti).

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IP Centrum, Elektrárenská 4, blok B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto 8