Vyhlasujeme pátranie po Junior Dátovom Analytikovi! Si to ty?

Datapac s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Elektrárenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacmzda v závislosti od tvojich skúseností (+ možné odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa dátová analytika a máš skúsenosti s prediktívnym modelovaním?
Si samostatný a keď niečo nevieš, tak si to jednoducho naštuduješ a prídeš s riešením?
Chceš robiť vo firme s rodinnou atmosférou, ktorá podporí tvoj rozvoj a kariéru?

Ak si odpovedal 3x ÁNO, je to veľký predpoklad, že si otvoril správny inzerát:).

Čo bude tvojou úlohou?
1. Podpora pri rozvoji produktu zameraného na speech-to-text analýzu po produktovej stránke aj analyticko-konzultačnej stránke
2. Úlohy v oblasti dátovej prípravy
3. Podieľať sa na definovaní štandardov dátového modelovania
4. Podieľanie sa na tvorbe vlastných analytických scriptov pre textovú analytiku
5. Príprava analytických a prediktívnych modelov z rôznych oblastí
6. Spolupráca na vývoji nových analytických nástrojov, identifikovanie potrieb pre začatie vývoja, prieskum ohľadom aktuálnych trendov a možností

Datapac je stabilná firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu a keď prejdú tieto ťažké ,,coronové,, časy, bude to viac ako prospešné:).

Ešte stále málo? Tak spomeniem ešte:
- zaujímavými projektami na medzinárodnej úrovni
- kreatívnym tímom plným technologických nadšencov
- neformálnym firemným prostredím, kde bez rozmýšľania môžeš každému tykať :)
- veľkou firemnou kuchyňou, kde si môžeš spraviť nejakú tú ,,rýchlovku,, alebo ochutnať špecialitu napríklad od nášho riaditeľa (rád varí totižto)
- odbornými a softskillovými školeniami, ktoré si môžeš sám vybrať
- možnosťou homeoffice a sick day, preplatenými lístkami za dovolenku, i možnosťou odskočiť si k lekárovi
- voľnými dňami medzi sviatkami (nad rámec zákona)
- podporou pohybu napríklad multisport kartou, posilňovňou alebo ping- pongom
- ale aj hodinami anglického jazyka priamo vo firme

Zaujalo ťa to a spĺňaš naše požiadavky? Tak potom neváhaj a pošli svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Budeme sa tešiť:).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - základy
SQL - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zhrnieme to do týchto 10 bodov:
1. Analytické myslenie
2. Skúsenosti s SQL na pokročilej úrovni
3. Schopnosť pripravovať ETL procesy (Pentaho, SSIS, python …)
4. Skúsenosti s Pythonom podmienka
5. Výhodou znalosť knižníc scikit-learn, word2vec, a pod.
6. Skúsenosti s predikčnými modelmi
7. Schopnosť prezentovať svoje výsledky a zistenia
9. Chuť učiť sa nové veci a bádať
10. Tímový hráč

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IP Centrum, Elektrárenská 4, blok B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto 8