Pridať inzerát

Ruby on Rails - junior / medior

Datamolino s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 3 500 EUR/mesiac- Plat primeraný schopnostiam, ktorý rastie spolu s tým ako sa zlepšuješ
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme junior/medior programátora do teamu čo spravuje a rozvíja automatizačnú aplikáciu pre účtovníkov. Sme zabehnutá, stabilná, medzinárodne pôsobiaca firma s pohodovou atmosférou, kde sa môžeš toho veľa naučiť.

Čo požadujeme:

- Angličtinu na slušnej úrovni (stačí písmom, ak si to počas školy výrazne neflákal, bude to ok)
- Otvorenú myseľ a ochotu naštudovať si existújúce konvencie, dokumentáciu a kód
- Vysokoškolské vzdelanie (ukončené, alebo študent posledného ročníka)
- Aspoň základnú znalosť Linuxu alebo MacOS

Čo nás poteší:

- Ak si už programoval v nejakom interpretovanom dynamickom jazyku
- Ak si pracoval/brigádoval v obore už na škole
- Ak máš skúsenosti s Ruby/Rails
- Znalosť JS
- Znalosť SQL
- Znalosť html/css
- Neváhaj a ozvi sa, vstupný pohovor je cez Skype.

- Sme full remote firma = pracuješ z domu, alebo z vlastnej kancelárie
- Práca v malom teame, kde sa dostaneš k úloham rôzneho typu naprieč celým stackom (Ruby, Rails, Hotwire/Turbo/Stimulus, Resque, Postgres, ...)
- Skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš veľa naučiť
- Prácu na aplikácii, ktorú používajú ľudia po celom svete

Informácie o výberovom konaní

Vstupný pohovor je cez Skype.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Projekt Datamolino zjednodušuje podnikateľom a účtovníkom spracovanie faktúr. Sme aktívny na trhoch EÚ, najmä vo Veľkej Británii, Francúzsku, Austrálii a Singapure. Viac sa dozviete na www.datamolino.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov